OSTA KOHE    http://www.lapseriided.com/

 

 

 

Weleda beebi-kõhuõli ( netokogus 50 ml )

 

9,78eur/153.02eek

on mõeldud kõhu lõdvestavaks massaažiks. Õliga tehtud õrn kõhumassaaž väldib soolestikus gaaside teket. Soojenda peopesas väike kogus õli ja silita õliste kätega lapse kõhtu päripäeva ümber naba.Peale massaazi kata beebi kõht sooja riidega kinni.

Igapäevane korrapärane massaaz aitab lapsel kujundada elurütmi oma harmooniliseks arenguks. Õli on dermatoloogiliselt testitud ja ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.

Koostis: magusamandliõli, eeterlike õlide segu ( majoraan, Rooma kummel, kardemon ).

 

 

 

 

  

 

 

Weleda Saialilleõli (netokogus 200 ml  14,38eur/225.-eek ja 10ml 2,10eur/32,86eek )

 


 

 

 


Weleda Saialilleõli puhastab ja kaitseb nahka alates esimesest elupäevast. Mahedalõhnaline taimeõli imendub hästi ja ergutab naha loomulikke funktsioone. Nahale jääv õrn kaitsekiht tekitab meeldiva soojatunde. 

Õli on soovitav kasutada korrapäraselt igapäevaseks nahahoolduseks peale lapse pesemist või vannitamist, pöörates erilist tähelepanu mähkmete piirkonnale, vältides seega põletike ja haavandite tekke võimalust. Õli ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.  

 

 

Koostis: seesamiõliga tõmmis saialille- ja kummeliõitest.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Weleda Saialille-beebikreem tsingiga (netokogus 75 ml) 
6,58eur/103.-eek

Weleda Saialille-beebikreem tsingiga kaitseb nahka. Kreemi koostises olev lanoliin omab kõikide looduslike rasvadega võrreldes suurimat veetakistusvõimet hooldades ja kaitsdes nahka haudumise eest. 

Kreem sisaldab saialillest ja kummelist valmistatud tõmmist, mis on nahka rahustava, põletikku alandava ja taastumisprotsesse aktiveeriva toimega. Kreem ei kuivata nahka ning ei takista selle hingamist, on ilma lõhna-, värvi- ja säilitusaineteta.
  
Koostis: vesi, maapähkliõliga tõmmis saialille- ja kummeliõitest, tsinkoksiid, mesilasvaha, vaha (lanoliin), rasvhappeglütseriid, savimuld, looduslike eeterlike õlide segu.
 
 
 
 
 
 
 
  
  
Weleda Saialille-lastekreem (netokogus 75 ml)
6,58eur/103.-eek
Weleda Saialille-lastekreem on nahka kaitsev ja rahustav kreem, mis tasakaalustab ning taastab naha loomulikud protsessid. Igapäevane nahahooldus saialille-lastekreemi abil aitab vältida nahapõletike teket ja rahustab tekkinud nahaärritusi. 

Kreem on ilma sünteetilise filteraineta omades looduslikku päiksekiirgust kaitsvat toimet, kaitsefaktor 4 (mõõdetud DIN 67501 alusel). Kreem on sobilik nii beebidele kui ka kooliealistele lastele ja tundliku nahaga täiskasvanutele. Kreem ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.
  
Koostis: maapähkliõliga tõmmis saialille- ja kummeliõitest, lahjendatud alkoholiga tõmmis saialilleõitest, vaha (lanoliin), savimuld, mesilasvaha, letsitiin, looduslike eeterlike õlide segu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nahakreem (netokogus 75 ml)  5,37eur/84,02eek

WELEDA nahakreem mõjub nahale harmoniseerivalt, tehes naha pehmeks ja siledaks, aitab väiksemate nahavigastuste puhul.Eriti sobilik väga kuiva naha puhul. Ideaalne nahahooldusvahend kogu perele. Ilma sünteetiliste lõhna-, värvi- ja konserveerinisaineteta. Säilitada toatemperatuuril mitte üle 25°C

Koostisained : võõras-ema alkoholi-vee tõmmis, villavaha (lanoliin), (maapähkliõli) kummeli- ja saialilleõitest õlitõmmis, mandliõli, mesilasvaha, rasvhappeglütseriid, eeterlike õlide segu, kolesteriin (loomulik emulgaator).
 
 
 
 
Weleda  Saialilleseep (netokogus 100 g)
 4,92eur/77.-eek
Arvestades õrna ja tundliku naha vajadusi Welrda Saialilleseep puhastab seep nahka pehmelt ja hooldab õrnalt ning on kerge meeldiva lõhnaga. Seep on sobilik tundlikule nahale ja lastele ning ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

Koostis:
palmiõli-, kookosõli- ja oliivõli-seep; eeterlike õlide segu; tõmmised saialilleõitest, kummeliõitest, iirisejuurest, aedkannikesest, linnasest ja riisist; glütseriin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Weleda Saialille-hoolduspiim (netokogus 200 ml)  13,29eur/208.-eek
Weleda Saialille-hoolduspiim on sobiv õrna ja tundliku naha igapäevaseks hooldamiseks. Mahe kooretaoline hoolduspiim on kergesti nahale kantav ja imendub hästi. Hoolduspiima koostises olevad ained hoiavad naha pehme ja elastse. Hoolduspiima võib kasutada nii beeebide kui ka täiskasvanute naha hooldamiseks. Hoolduspiim ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.

Koostis:
lahjendatud alkoholiga tõmmis saialillest; jojobaõli; mandliõli; glütseriin; rasvhappeglütseriid; mesilasvahaseep; looduslike eeterlike õlide segu; xanthan (looduslik paksendi).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Laste-hambageel (netokogus 50 ml ja 10 ml) 50ml  4,22eur/66.03eek
                 10ml 1,83eur/28,64eek 
WELEDA Laste-hambageel on välja töötatud hambaarstidega ja mõeldud spetsiaalselt piimahammaste puhastamiseks. Terved piimahambad on aluseks tervetele jäävhammastele. Laste-hambageel puhastab hambad, kaitseb kaariese eest, hoiab suulimaskesta terve ja jätab suhu meeldiva värske maitse. Saialill annab geelile säravkollase tooni. 

Geeli koostisained ei ole allaneelamisel lapsele kahjulikud. Hambageel ei sisalda värvi-, lõhna- ja säilitusaineid ja on kliiniliselt testitud.
 
Koostis: ränihape; saialilleekstrakt; alginaat; eskuliin; glütseriin; ristiköömeniõli; piparmündiõli.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Saialille-hambapasta (netokogus 75 ml)  
  (netokogus 10 ml)
WELEDA Saialille-hambapasta puhastusaineks on looduslik kriit, mis puhastab hambad õrnalt ja põhjalikult. Hambapasta ei sisalda piparmündiõli ning on sobilik tundlike hammastega inimestel ning samuti neile, kes kasutavad homöopaatilisi ravimeid. 

Pastas sisalduv eeterlik ristiköömneõli jätab suhu värske ja meeldiva lõhna. Hambapasta ei sisalda fluoriidi, valgendavaid ja vahutavaid aineid ning sünteetilisi värvi-, lõhna – ja säilitusaineid. Hambapasta on kliiniliselt testitud.
 
Koostis: vesi, kaltsiumkarbonaat (kriit), glütseriin, valge savi, alkohol, saialill, mürr, xanthan, ristiköömneõli, glütseriinihape, ammooniumsool
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Taimne-hambapasta (netokogus 75 ml) 5,05eur/79,-eek
                                                       (netokogus 10 ml) 1,83eur/28,64eek
WELEDA Taimne-hambapasta on valmistatud ränikivi baasil, omab head puhastusefekti ning eemaldab ka tugeva hambakatu. Taimeekstraktid ja eeterlikud õlid annavad pastale värskendava maitse. 

Hambapasta hooldab mahedalt ja säästvalt ka tundliku hambakaela ja igemed ning aitab tugevdada suu limakesta. Pasta on sobiv ka lastele. Pasta ei sisalda vahutavaid ja valgendavaid aineid ja fluoriidi ning sünteetilisi värvi-, lõhna– ja säilitusaineid. Hambapasta on kliiniliselt testitud
  
Koostis: lahjendatud alkoholiga tõmmis kummeliõtest, rataniajuurest ja mürrist; ränihape; alginaat; eeterlike õlide segu; glütseriin; piparmündiõli; apteegitilliõli; eskuliin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Ratania-hambapasta (netokogus 75 ml)  5,05eur/79,-eek
WELEDA Ratania-hambapasta puhastusaineks on looduslik kriit. Rataniajuurest ekstrakt annab pastale punase värvuse. Hambapasta värskendab ja hooldab suuõõnt ning on soovitav tundlike ja veritsevate igemete korral, toimides neid tugevdavalt. Pasta ei sisalda vahutavaid ja valgendavaid aineid, fluoriidi ning sünteetilisi värvi-, lõhna– ja säilitusaineid. Hambapasta on kliiniliselt testitud.
  
Koostis: lahjendatud alkoholiga tõmmis rataniajuurest ja mürrist; glütseriin; eeterlike õlide segu; kaltsiumkarbonaat(kriit); savi;  xanthan; glütseriinihape; ammooniumsulfaat; piparmündiõli; apteegitilliõli.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELEDA Sole-hambapasta (netokogus 75 ml) 5,05eur/79,-eek   (netokogus 10ml) 1,83eur/28,64eek

WELEDA Sole-hambapasta on meditsiiniliselt välja töötatud. Intensiivset puhastustoimet omav hamapasta on valmistatud mineraalsooladest ja ravimtaimedest, mis lagundavad ja eemaldavad hambakatu, väldivad  hambakivi teket neutraliseerides kaariest tekitavaid happeid. 

Pasta ergutab loomulikku süljevoolust soodustades seeläbi hammaste loomulikku isepuhastust ja taastust. Hambapasta on kaariest pidurdava toimega, tugevdab igemeid ja väldib põletikuliste protsesside teket suuõõnes, hoiab hingeõhu värske ja puhta. 

Kanda pasta kuivale hambaharjale ja harjata hambaid. Pasta ei sisalda fluoriidi, vahutavaid ja valgendavaid lisaaineid ning sünteetilisi värvi-, lõhna– ja säilitusaineid. Hambapasta on kliiniliselt testitud.

Koostis:
lahjendatud alkoholiga tõmmis mürrist, rataniajuurest ja hobukastanikoorest; naatriumkarbonaat; glütseriin; ränihape; eeterlike õlide segu; piparmündiõli; laukapuumahl; eskuliin; guarajahu; meresool; naatruimsulfaat; jojobaõli; naatriumsilikaat.
 
 
 
WELEDA Saialillest tuule- ja külmakaitsekreem 
(netokogus 30 ml)  6,58eur/102,96eek
WELEDA Saialillest tuule- ja külmakaitsekreem on veevaba kreem nöonaha kaitseks ilmastikumõjude eest. Puhas mesilasvaha ja täisvaha moodustavad nahale loomuliku kaitsebarjääri häirimata selle hingamist. 

  
Koostis: mandliõli, täisvaha, mesilasvaha, tõmmis saialilleõitest, eeterlike õlide segu.
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
WELEDA Puhastav saialille-vannipiim (netokogus 200 ml)  13,29eur/208.-eek

WELEDA Puhastav saialille-vannipiim on lastele ning hooldab ja puhastab õrna ja tundliku naha, säilitades selle loomuliku niiskus- ja rasueritustasakaalu. Sünteetilistest tensiididest vaba vannipiim jätab naha sametiselt pehmeks. 

Kasutamine: lisa vannivette kaks korgitäit vannipiima ja sega. Vannitamise järgselt on soovitav kasutada Weleda Saialilleõli või Saialille-hoolduspiima. Parim enne vaata pakendilt. Vannipiim ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.
  
Koostis: mandliõli, seesamiõli, alkohol, glütseriin, rasvhappeglütseriid, tõmmis saialillest, eeterlike õlide segu, mesilasvahaseep, xanthan.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Rahustav saialille-vannipiim (netokogus 200 ml) 13,29eur/208.-eek

WELEDA Rahustav saialille-vannipiim on lastele ning ta on ravitoimega toode, mis on sobilik lapse närvilisuse ja rahutuse korral, mis omakorda võib põhjustada nahapõletike ja nahaärrituste teket. 

Vannipiim toetab lapse harmoonilist arengut, on lõõgasav ja tasakaalustab loomulikud nahafunktsioonid. Kasutamine: lisa 2-3 korgitäit vannipiima 10-20 l vee kohta ja sega. Vannipiim ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid. Enne kasutamist loksutada!
  
Koostis: tõmmis saialilleõitest, kalmusejuurest ja liivateest; lavendliõli, mägimänniõli, salveiõli, tümianiõli, sidruniõli, laukapuumahl, naatriumkloriid, silikumdioksiid, xanthan
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA EVERON-huulerasv (netokogus 4 g)
4,90eur/76,67eek

WELEDA EVERON-huulerasv on mõeldud huulte nahasõbralikuks kaitseks keskkonnamõjude eest. Külm, tuul ja intensiivne päikesekiirgus võivad kahjustada õrna huulenahka. Weleda EVERON-huulerasvas sisalduvad looduslikud vahad kaitsevad ja pehmendavad huulenahka, taastades ja säilitades selle loomuliku niiskustasakaalu. 

Korrapärane huulerasva kasutamine hoiab huuled pehmed ja elastsed ning annab neile sametise läike. Huulerasva looduslik  päikese kiirgusfaktor on 4 (mõõdetud Colipa alusel). Huulerasv on ilma sünteetiliste UV-filtriteta ja ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna– ja säilitusaineid.
Koostis: jojobaõli, mesilasvaha, sheavõi, karnauba- ja roosivaha, tõmmis roosist ja vanilliinist.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELEDA Saialille- näokreem lastele (netokogus 50 g)  
6,90eur/108.-eek
Kreem kaitseb ja hooldab õrna lapsenahka. 
Kontrolli all bioloogiliselt kasvatatud saialille õite tõmmis rahustab nahka,pehme mandliõli hoiab naha sileda ja pehme. Kreem hoiab naha niiskust , kaitseb naha loomulike funktsioone ja aitab kaasa lapse naha tervele arengule. 
Kreemi võib kasutada nii kätele kui ka kogu kehale, samuti on kreem sobilik tundliku nahaga täiskasvanutele.

Koostisained :mandliõli,  täisvaha, mesilasvaha, alkohol, rasvhappeglütseriid, tõmmis saialille
õitest, eeterlike õlide segu.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

WELEDA Igemepalsam (netokogus 30 ml)  5,24eur/82.-eek

WELEDA Igemepalsam on parodontoosi vältimiseks ja sobilik tundlikele igemetele. Aitab ära hoida igeme põletikke ja veritsemist, tugevdab suuõõne kudesid. Igemed ja limaskestad võivad muutuda proteeside või hambaklambrite kandmisel hellaks ja tundlikuks, kandes igemepalsamit probleemsele piirkonnale suuõõnes annab palsam leevendust ja ravib. 

Kasutamine: määrida palsamit igemetele 1-3 korda päevas, masseerida ja lasta mõjuda. Mitte loputada. Palsam ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna – ja säilitusaineid.

Koostis: 10g sisaldab – 0,14g tõmmist mürrist, 1,625g alkoholiga tõmmist varemerohust ja hobukastanikoorest, 0,1,8g ekstrakti rataniajuurest, 1g glütseroliga tõmmist salveist, D19, hõbenitriid, D19, 0,1g kiseriidi (looduslik magneesiumsulfaat), destilleeritud vett, naatriumalginaat, naatriumhüdroksiid, looduslikud eeterliku õlid (eukalüpt, lavendel, piparmünt, aniis, salvei).

 
 
 
 
 

KINKEKOMPLEKT 7 toodet WELEDA 15,98eur/250.- eek soodushinnaga 11.83eur/185,-eek

(lastehooldusvahendite komplektil parim enne läbi)
 
Sisaldab: 
Saialille seep 100g
Lastehooldusvahendite kompl 3*10ml (parim enne 31.01.2008)
(saialille beebikreem tsingiga, saialille lastekreem, saialilleõli)
Lastehambageel 10ml
Rahustav saialille vannipiim 10ml
Imetamist soodustav tee 1*2g
Astelpajukomm 2tk
Saialillest tuule ja külmakaitsekreem 1*1,5ml
 
 
 
 

 

Beebi ihupiim 200ml HIMALAYA 4,73eur/74.-eek

Spetsiaalselt väljatöötatud õrn ihupiim hoiab beebi nahapehme ja elastsena. Rikastatud nahaniiskust taastava mandli õliga, nahaläiget parandava oliiv õliga ja nahka rahustava lagritsajuurega ning südalehise siidiaga. Kasutamine : kanna beebi kehale peale vannitamist.

Koostis (iga ml sisaldab): Õlid :Oliiv õli (Olea europaea) 14mg, Mandli õli (Prunus amygdalus) 10mg. Ekstraktid : Südalehine siidia (Sida cordefolia) 2mg, Tinospora cordifolia 2mg, Lagritsa magusjuur (Glycyrrhiza glabra) 2mg. Ayurveda toode. Dermatoloogiliselt testitud. Hüpoallergeeniline. Ei sisalda kahjulike kemikaale. Välispidiseks kasutamiseks. 
200ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beebi kreem 50ml HIMALAYA 2,82eur/44.-eek

Eriti pehme ja õrn.

 

Säilitab loomulikud naha rasvad. Niisutab ja rahustab nahka.

 

Sisaldab Oliivõli ja Südalehist siidat.

 

Pehmus testitud beebi naha jaoks. Spetsiaalselt väljatöötatud pehme kreem kuivadele põskedele,hellale ninale, hõõrdunud küünarnukkidele ja põlvedele. Oliivõli parandab naha läiget, Südalehine siida – antioksüdant – kaitseb ja rahustab nahka.

Kasutamine: Kanna peale vanni keha õrnadele piirkondadele nagu nägu, põlved ja küünarnukid. Väldi silmaümbrust!

 

Iga ml sisaldab: Oliivid 35 mg. Südalehine siida (Sida cordifolia) 5 mg, Lagritsa-magusjuur (Glycyrrhiza glabra) 5 mg, Guduchi 5 mg Ayurveda patenteeritud toode. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hüpo-allergeeniline Ei sisalda kahjulikke kemikaale. 
50ml

 

 

 

 

 

 

Niisutav beebiseep 75g HIMALAYA 1,41eur/22.06eek

Sisaldab mandli- ja oliivõli.

 

Niisutab beebi nahka. Toidab nahka vitamiinidega.

 

Pehme ja rahustav seep, mis taasab kaotatud niiskuse puhastades samal ajal pehmelt beebi nahka. Rikastatud palju A ja E vitamiini sisaldava oliivõliga ja nahka niisutava mandliõliga, mis on suurepärane D vitamiini allikas.

 

Iga gramm sisaldab: Oliivõli 5 mg, Mandliõli 5 mg.

 

Seebi alus valmistatud taimse päritoluga toorainest.

Patenteeritud Ajurveda toode. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hüpoallergeeniline. Ei sisalda kahjulikke kemikaale. 
75g

 

Õrn beebi šampoon HIMALAYA  4,60eur/72,-eek

Spetsiaalselt väljatöötatud õrn šampoon puhastab õrnalt juukseid muutes need pehmeks, läikivaks ja kergesti käsitletavaks. Hibiskuse ekstrakt pehmendab juukseid, Kikerherne looduslik proteiin annab juustele läike samal ajal kui Lõhnav Vetiveeria jahutab peanahka. Sobib igas vanuses lastele. Pisarate vaba.

 

Kasutamine: tee juuksed märjaks, lisa šampoon, hõõru vahule ja loputa. Vajadusel korda.

Koostis (iga ml sisaldab): Ekstraktid :Harilik kikerhernes (Cicer arietinum) 17mg, Hibiskus (Hibiscus rosa-sinensis) 17mg, Riis (Oryza sativa) 12mg, Lõhnav Vetiveeria (Vetiveria zizanioides) 4mg. Ayurveda toode. Dermatoloogiliselt testitud. Hüpoallergeeniline. Ei sisalda kahjulike kemikaale. Välispidiseks kasutamiseks. 
200ml

 

 

Toitev beebiõli 200ml HIMALAYA 4,28eur/67.-eek

Sisaldab oliivõli ja harilikku füüsalit. Tõstab naha toonust. Toidab nahka. Puhas, pehme ja õrn beebiõli. Rikastatud toitvaid vitamiine sisaldava oliivõliga, naha toonust tõstva hariliku füüsaliga ja nahka niisutava aaloega. Suurepärane beebi massaažiõli. Igapäevane massaaž on kasulik beebi üldisele kasvule ja arengule. Kasutmine: Levita üle beebi keha kaasa arvatud käed ja jalad ning masseeri õli õrnalt naha sisse.

Iga milliliiter sisaldab : Oliivõli 40 mg, harilik füüsal 25 mg, südajas siidia 25 mg, Aloe Vera 25 mg, Lõhnav vetiveeria 25 mg. Ayurveda toode. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hüpoallergeeniline. Ei sisalda kahjulike kemikaale 
200ml

 

 

 

 

 


 


 

Lastesampoon BABE titekõõma raviks - 200 ml 11,63eur/182.-eek

Lastesampoon titekõõma raviks 200ml. Reguleerib rasueritust

 

ja ravib peanaha ketendust. Sisaldab palsamit. Ei põhjusta

 

silma-ega nahaärritust.sobib lapse peanaha igapäevaseks pesemiseks.

 

  

 

  

 

 

 

Õliseep 500ml BABE 16,30eur/255.-eek

 

 

 

 

Õliseep 500ml.Igapäev pesemiseks tundlikule ja väga kui-vale nahale.

 

Sobib vastsündinust eakani.tasakaalustab niiskussisaldust.kaitseb ja

 

taastab kahjustatud nahka. Sisaldab 42% taimseid õlisid.

 

 

 

Vanni- ja dushigeel kaeraga. 1000 ml BABE

  

Vanni- ja dušigeel kaeraga.1000ml. Niisutav.hüpoallergeenne.

 

Ei är-rita nahka.Säilitab naha niiskustasakaalu.Sobib kuivale.

 

õrnale jaatoopilisele nahale. allergia.nahaärrituse ning

 

seebitalumatuse korral

 

 

 

Sampoon BABE ekstra mahe - 250 ml 94507 11,63eur/182.-eek

 

 

Ekstra mahe šampoon. 250 ml. Taastab kloori. päiksese.

 

tuule jne mõjulmõjul kahjustatud juukseid. muudab need kohevaks.

 

pehmeks ja sära-vaks.Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele

 

 juuksetüüpidele.

 
 Veepasta BABÉ mähkmelööbe vastu 100ml  10,23eur/160,-eek

 

Veepasta 100ml. Kaitseb beebi nahka,hoiab ära ärrituse jamähkmelööbe.

 

Väldib uriinis ja roojas sisalduvate ensüümide tegevust,stimuleerib naha

 

taastumist.Pehmendab ja rahustab,ei ummista poore.Määrida peale pesemist nahale.

 

 

 

 


Niisutav kehapiim BABÉ, kaeraga - 500 ml 

 

 

Niisutav kehapiim kaeraga, 500 ml. Kaitseb, rahustab, pehmendab,on

 

hüpoallergiline ega ummista nahapoore. Aitab võidelda dermatiidi,

 

eruteemia ja päikese põletusega. Sobib ka voodihaige kuivale nahale.

 

 

 

 

 

 

 

Uurea kehakreem, 500 ml 

 

 

Uurea kehakreem, 500 ml. Väsinud, atoopilise naha ravija hooldus.

 

Taastab naha niiskustaseme, vähendab ketendust.Leevendab sügelevat,

 

ärritunud ja pingul nahka. Sobib diabeetikutele

 

 

 

 

  

 

 
KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri