BEEBIMONITOR BRITTON BC-20 43,02EUR/673.-EEK

Beebivalvur on värskele lapsevanemale tänuväärne abimees. Nüüd on võimalik rahulikult toimetada ka siis kui laps voodis või vankris magab ja kuulda kõike, mis lapse juures toimub.

 

Häälele aktiviseeruv saatja alustab vastuvõtjaga suhtlemist, kui saatja leiab oma mikrofoni levist (u. 1m) heliallika. St raadioside ei ole pidev, mis säästab monitoride patareisid.

 

Saatja mikrofonil on 2 tundlikkuse taset, st et on võimalik vastavalt lapse juures olevale müratasemele ka mikrofoni reguleerida.

 

Kui vastuvõtja on kärarikkas keskkonnas, siis ei ole lapse häälitsused ehk kuulda. Kuid samas on lapse hääled „näha”, vastuvõtjal on häälele reageerivad lambikesed.

 

Saatjal on sumeda, sinaka öövalguse sisselülitamise võimalus. Öövalgust saab reguleerida nii, et see põleb kogu aeg või hakkab ainult põlema siis, kui laps häälitseb.

 

Väga oluline on, et nii saatjal kui vastuvõtjal on väike lambike, mille värvi järgi on näha, kas patareid on töökorras või hakkavad tühjaks saama või on juba täiesti tühjaks saanud.

 

Lisaks väga suurele leviraadiusele, 300 meetrit, on beebivalvuril 2 selget kanalit. Kanaleid on vaja vahetada, kui ühel kanalil sinu läheduses on teisigi raadiosidel põhinevaid seadmeid.

 

Nii saatja kui vastuvõtja töötavad patareidel kui kaasasoleva 220V adapteriga. Beebivalvuritel on vööklambrid, millega on hea monitori vööle kinnitada. Monitorid on väga käepäraste väikeste mõõtmetega. Eriti vastuvõtja, mistõttu on seda mugav emal-isal kaasas kanda.

Omadused:

 

 • häälele aktiviseeruv saatja
 • mikrofonil 2 tundlikkus-taset
 • vastuvõtjal lapse hääleindikaatorlambid (LED)
 • sume öövalgus saatjal, aktiveerub häälele (VOX) või kogu aeg peal
 • patarei tühjenemist näitav indikaator saatjal ja vastuvõtjal
 • suur leviraadius: kuni 300 m
 • kaks kristallselget kanalit
 • saatja ja vastuvõtja töötavad patareidel või kaasasoleva 220V adapteriga
 • kompaktsed mõõdud
 • Mõõdud ilma antennita (kõrgus x laius x sügavus):
 • vastuvõtja - 8 x 5,8 x 3,5 cm
 • saatja - 9,5 x 6,5 x 4,5 cm

  

 

  DIGITAALNE BEEBIMONITOR BRITTON BC-96 71,90eur/1125.-eek

Digitaalne beebimonitor töötab VOX-reziimil st saatja aktiviseerub siis kui selle mikrofoni kostab mingi heli. Digitaalne beebivalvur ei saada raadiolaineid pidevaid, nii säästab beebivalvur patareisid.

 

Samas kontakteeruvad saatja ja vastuvõtja side kontrollimiseks üksteisega regulaarsete intervallide tagant ning kui saatja ei leia vastuvõtjat või vastupidi, annab monitor sellest alarmheliga ja LCD ekraanil vastava tähise vilkumisega märku.

Digitaalsel beebivalvuril on 16 digitaalset ema-isa poolt valitavat koodi. See tagab häireta ning turvalise levi.

Lisaks koodidele on monitoridel kaks kanalit, et ühe kanali ülekoormusel saab teist vabamat kanalit kasutada. See tähendab, kui samal kanalil on teisigi raadioleviseadmeid, siis võivad need sinu beebivalvurisse „sisse tulla”. Sellise probleemi puhul aitab teise kanali valimine.

Patareide tühjemisest annab monitor märku helisignaali ning LCD ekraanil vastava tähise vilkumisega.

Kui laps magab on LCD ekraanil vastav magava lapse kujutis, kui aga laps hakkab nutma, muutub ekraanil magav laps kõigepealt tihkuvaks ning seejärel kõvasti nutvaks lapsenäoks. Nende lapsenäokujutiste järgi on väga lihtne monitorile pilku heites „näha”, mis laps teeb.

LCD ekraanil on automaatne sinine taustavalgus, et tagada ekraani hea nähtavus ka hämaras keskkonnas.

Digitaalsel beebivalvuril on väga suur 300 meetrine leviraadius.

Monitoridel on kummikattega ning mugavalt pisike suurus, mistõttu on neid väga hea kaasas kanda.

Beebivalvur töötab laetavatel patareidel. Komplekti kuuluvad ka laadijad.

Monitoridel on ka eemaldatav vööklamber, millega saab monitori vööle kinnitada.

Omadused:

 • kaks kristallselget kanalit

 • “levist väljas” alarm
 • “patarei tühi” alarm
 • reguleeritav mikrofonitundlikus saatjal
 • liikuvad graafilised kujutised LCD ekraanil annavad vanemale märku, kui laps nutab.
 • automaatne sinise taustavalgusega LCD ekraan
 • suur leviraadius: kuni 300 m
 • kompaktsed mõõdud ja kummikattega korpus.
 • töötab laetavatel NiMh patareidel (sisalduvad komplektis)
 • Mõõdud: K 8 x (ilma anntennita) x P 6,5 x L 3,5 cm.
 • 16 erinevat kanalit

 

 

 

 

Beebimonitor Britton BC228 100,66eur/1575.-eek 

 

 

Brittoni beebivalvuril on 2 kanalit  + 68 digitaalselt häälestatavat koodi, et tagada ülikvaliteetne ning segajateta heli.

 

 

 • mõlemal monitoril on näha õhutemperatuur lapse magamistoas või vankris.
 • lapse juurde asetataval monitoril on öövalguslamp, mis süttib siis, kui laps hakkab nutma (funktsioon võimalik ka välja lülitada).
 • Britton BC-22 monitor võimaldab seadistada raadiosignaalide tugevust, mida madalam signaalitugevus , seda nõrgemad on edastatav raadiolainete tugevus ning seda kauem peab vastu monitori aku.
 • Britton BC-22 monitoriga on võimalik kasutada ka väikelapse tegevuse kontrolli. Kui laps mängib omaette õues, siis on võimalik vanemal kontrollida väikelapse liikumistrajektoori. Vastuvõtja st. vanemapoolne monitor saab häire, kui laps st saatja liigub kaugemale kui 20-30m.
 • samuti on olemas funktsioon, mille puhul annab vastuvõtja häire, kui lapse juures temperatuur tõuseb üle või langeb alla mingi piirmäära, mille kehtestab ema-isa ise. Seega, kui suvel magab laps päikesepaistelises õues ning on oht lapse ülekuumenemisele, siis annab monitor märku, kui temperatuur lapse juures on liiga kõrge. Või vastupidine situatsioon talvel külmaga.
 • kui lapsevanem kasutab monitori mürarikkas keskkonnas, näiteks töötab tolmuimejaga, siis on hea kasutada vastuvõtjasse ehitatud vibratsiooni funktsiooni.
 • OMADUSED: leviala 800 m vabas õhus, peidetud antenn,  2 kanalit + 68 digitaalset koodi tagavad ülihea ja selge heli, temperatuuri näidik nii saatjal kui vastuvõtjal, akude täituvuse indikaator ja aku tühjenemise häiresignaal nii saatjal kui vastuvõtjal, öövalguslamp saatjal, digitaalselt reguleeritav mikrofoni tundlikkus saatjal, kiirlaadija, Britton BC-22 digitaalne beebimonitori töötab sagedustel: 864,870 MHz ja 864,920 MHz,
  Britton BC-22 beebivalvuri nii saatja kui vastuvõtja töötavad laetavate akudega, komplekti kuuluvad ka akude kiirlaadijad.

 

 

TIGEX DIGITAALNE BEEBIMONITOR TA25900 67,81eur/1061,- SOODUSHINNAGA 63,28eur/990,-

VÄRVID:

SININE/VALGEGA

ROHELINE/MEREROHELISEGA

 image

925900_756.jpg

Aitab beebil silma peal hoida ka siis kui olete ise kaugemal.

 

Saatjat saab kasutada vooluvõrgus,adapterid on kaasas.

 

Samuti võib panna tööle patareidega mis ei kuulu komplekti.

 

Suur leviraadius 300m

 

Saatjatel vöökinnitus.  

   

Beebimonitoridel kasutuses olvad sagedused on legaalsed ja tavalised. Seepärast võivad nad aeg-ajalt vastu võtta teiste läheduses olevate seadmete signaale. Sama võib juhtuda vastupidiselt. Need on aruharvad juhtumid, mida saab lahendada kanalit või sedame asukohta vahetades.

 Seade töötab sagedustel 40,660 kuni 40,700 MhZ

 

Ohutus soovitused:

- Enne esmakordset Tigex beebimonitori kasutamist loe kasutusjuhend hoolikalt läbi ning hoia kindlas kohas probleemide puhul tulevikus.

- Hoia lastele kättesaamatus kohas: beebimonitor ei ole mänguasi.

- Monitori mitte kasutamise korral eemalda seadmest patareid ja lülita vooluvõrgust välja.

- Monitori ei tohi iseseisvalt osadeks lahti võtta.

- Seadet ei tohi hoida kuumuse (max.40°C) ega niiskuse läheduses.

- Kontrolli monitori regulaarselt, et seade oleks töökorras.

- Puhasta beebimonitori niiske lapiga. Seade ei tohi kokku puutuda veega.

TÄHELEPANU: beebimonitor ei asenda lapsevanema järelvalvet oma lapse üle.

1.Ühendamine vooluga

- Patareidel töötamine

Patareisid võib kasutada kodus liikudes ja väljaspool kodu.

Saatja: ava patarei sahtel ning aseta sinna üks 9 V patarei, veendudes + oleks vastavuses. Sulge sahtel. Veendu, et patarei oleks uus.

- Ühendus vooluvõrgust

Ühendus vooluvõrgust on soovituslik seadme pikemal kasutamisel samal kohal - hoiab kokku patareide pealt. Ühenda adapter saatja pessa ning toimi samuti ka vastuvõtjaga.

HOIATUS! Kasuta ainult kaasasolevaid adaptereid (PB - 0920 - DVD - 230 V p 50 Hz)

TÄHELEPANU: Vastuvõtu kaugus ja selgus on suuremad kui monitorivool tuleb vooluvõrgust. Kui kasutate beebimonitori kodus sees, soovitame tarbida voolu võrgust.

2. Esmane ülevaatus

Peale ühendamist vooluvõrku, kontrolli, et heli töötaks korrektselt. Aseta saatja raadio või mõne teise heli lähedusse ning vii vastuvõtja teise ruumi kontrollimaks ühendust.

3. Kanali valimine

Beebimonitor on raadiosaatja, mis kasutab avalikke sagedusi. Seoses sellega võib tekkida häireid teistelt saatjatelt. Häirete vähendamiseks saab Tigex beebimonitoril valida 2 kanali ja 2 sageduse vahel . Kanalites vali 1 või 2. Veendu, et nii saatjal kui ka vastuvõtjal oleks samal kanalil. Vali kanal, kus ühendus on selgeim.

4. Toide ja töö

Saatja (beebipoolne). Aseta saatja püstiselt. Ühenda laadija saatjaga. Aseta lüliti ühele kahest kanalist (CH1 või CH2). Tuluke saatjal hakkab tööle näitamaks, et seade on toitega ja valmis tööks. NB kui patareid on tühjad, siis tuluke ei sütti. Aseta saatja beebi lähedusse, kuid mitte käeulatusse (soovituslikult umbes 1-3m kaugusele)

Vastuvõtja (lapsevanema poolne). Pane „Volume” nupp asendisse „ON” ja seadista tugevus. Tuluke vastuvõtjal hakkab tööle näitamaks, et seade on toitega ja valmis tööks. NB kui patareid on tühjad, siis tuluke ei sütti. Aseta vastuvõtja enda lähedusse või kinnita seadmel oleva konksu abil enda vöö külge.

  

 

 

 

 

JALUTUSRIHM safety  256 8,07eur/126,27eek

 

b03d_35.jpg 

 

 

 

 

 

UNIVERSAALNE SULGUR TIGEX TA00440 6,65eur/104,-eek

 

 Door gate

 

 

 

 

 

 

CHICCO MULTIFUNKTSIONAALNE SULGUR 66192.30 3,97eur/62,-eek

CHICCO- Многоцелевой безопасный замок

 

 

NURGAKAITSED 4TK BS806 2,88EUR/45,07EEK

 Mõõdud 36 x 36 x 33 mm

 

 

 

 

 

Kuidas kasutada Safetytat´i

SafetyTat

Kui te panete lapse käele Safetytat ID tätoveeringu siis kindlasti rääkige lapsele selle vajalikkusest ning mida laps peab tegema kui ta peaks juhuslikult oma vanemad silmist kaotama.

 • Enne kui asetate Safetytat tätoveeringu lapse käele siis veenduge, et lapse nahk on puhas ja kuiv, ei ole päikesekaitsekreemi või muud kreemi.
 • Safetytat tätoveering asetage kohale kus lapsel ei ole kohe kiusatust seda ära tõmmata, näiteks käe välisküljele. Safetytat tätoveeringut saab kasutada vaid korra kuid kui seda ilusasti hoitakse ja ei kisuta siis võib see vabalt vastu pidada mitu päeva, isegi nädalaid.
 • Ettevaatlikult tõmmake SafetyTat kleeps suurema lehe pealt ja asetage nahale, kleepuv osa allpool ning hoidke umbes 20 sekundit.

Te ei saa Safetytat tätoveeringut korduvalt kasutada.

 • Eemaldage ettevaatlikult pealmine osa.
 • Kui tätoveering on asetatud käele siis järgmiseks  kirjutage Safetytat tätoveeringute pakis oleva vastava pliiatsiga vajalik informatsioon.

ParentFavorite_KidApprovedS

 

 

 

 Printsessi komplekt SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Väikestele printsessidele imearmsate piltidega ID tätoveeringud. 6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 

 

Poisi komplekt SAFETY 6TK PAKIS TURVAKLEEPS 167,-/10.68EUR

6-ne poistele mõeldud Safetytat tätoveeringute komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 

 

Tüdruku/Poisi segupakk SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Pakis leidub nii poistele kui tüdrukutele sobivaid tätoveeringuid. Parim pakk kui on peres nii poiss kui tüdruk.6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 Erinevate piltidega komplekt SAFETY MULTI PACK 6TK PAKIS TURVAKLEEPS 167,-/10,68EUR

Erinevate lõbusate piltidega Safetytat komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 


Spordi teemaline komplekt SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Lõbusad sporditeemalised tatoveeringud.6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.HÄDAABI NUMBER inglis keeles!!

 

 

 

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri