OSTA KOHE    http://www.lapseriided.com/

 

WELEDA Laukapuueliksiir  
(netokogus 200 ml)  9,85EUR/154,11EEK

 


Weleda Laukapuueliksiir virgutab organismi loomulikke taastumisprotsesse. Ta on väärtuslik toidulisand kasvuperioodil, rasedus- ja imetamisperioodil, vaimsete pingete, suurenenud töökoormuse, ülepingutuste ja närvilisuse korral ning vanuses, mil kehaline areng hakkab taanduma. Peale avamist hoida külmkapis.

Kasutamine: 2-3 tl 2-3 korda päevas kas puhtalt või segatuna vedeliku sisse.Soovitatav tarvitada 4-6 nädalase kuurina. Eliksiir ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.
Koostis: suhkur, laukapuumahl, sidrunimahl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WELEDA Astelpajueliksiir (netokogus 200 ml) 
Weleda Astelpajueliksiir on C-vitamiini rikas toidulisand immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi taastumiprotsesside ergutamiseks. Eliksiiri on soovitav kasutada kehalise koormuse tõusu ja vaimsete pingutuste korral ning sügis-talvisel perioodil kui on niinimetatud “valguspuuduse” periood, mil sagenevad viirushaigustesse nakatumised. 

Enne kasutamist loksutada. Peale avamist hoida jahedas ja tarvitada 4-6 nädalase kuurina. 

Peale avamist hoida külmkapis

Kasutusõpetus: 2-3 tl 2-3 korda päevas kas puhtalt või segatuna vedeliku sisse. Eliksiir ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.
  
                                   Koostis: suhkur, astelpajumahl, astelpajumehu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WELEDA Astelpajukomm (netokogus 75 g)

Weleda Astelpajukomm on astelpajumehu täidisega komm, mis sisaldab looduslikku C-vitamiini, aidates tugevdada immuunsüsteemi. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Kommid ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.
  
Koostis: suhkur, glükoosisiirup, asptelpajumahla kontsentraat (8,9%), sidrunhape. Energiasisaldus 625 kj/388 kcal.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Toidulisand Echinaforce® - päevakübara tinktuur

Looduse annid on kingitus inimkonnale. Teadlikkus inimese seostest keskkonnaga on kõigi A.Vogeli toodete valmistamise alus.

Alfred Vogel oli veendunud, et looduse jõud on ülimalt oluline kõigile, olgu nad haiged või terved. Bioforce’i kontsern on võtnud endale ülesandeks selle 20. sajandi ühe peamise loodusravi teerajaja nägemuse jäädvustamise. Eesmärgiks on tema teadmiste ja avastuste säilitamine ja kasutamine ka tulevikus ning antud ajale sobival viisil.
Punane Päevakübar (Echiancea Purpurea) on taim, mis suuresti tänu. Alfred Vogeli kustumatule teadmiste janule ja reisimisele põlisrahvaste juurde on tuntuks saanud ka Euroopas. Punane Päevakübar pärineb pikalt rännakult Siuu-indiaanalste juurde Ameerikas.

Hiliseimad uuringud Echinaforce´iga on näidanud, et Echinaforce aitab tugevdada immuunsüsteemi seda reguleerides haigestumise ennetamiseks ja kiirendab organismi haigusjärgset taastumist.

Echinacea Purpurea (punase päevakübara e. punase siilkübara) taime ja juure tinktuur. 0,6ml tinktuuri sisaldab 285mg värsket taime. Alkoholi 58%.

 

Annustamine:
Täiskasvanud: 10-20 tilka võtta 2-3 korda päevas vähese koguse vee või mahlaga.

Lapsed alla 12 aastased: 1-2 tilka iga aasta kohta 2-3 korda päevas vähese koguse vee või mahlaga.

 

 

 

 

 

Johannesolja® - naistepunaõli 100ml 6,71EUR/105,-EEK

 

 

Alfred Vogel armastas seda iidset taimset ravimit, mida hinnati kõrgelt tema kodumaal Šveitsis. Tema põhimõtted nägid ette taimede säästvat ja jätkusuutlikku kasutamist. Seega peale üksikasjalikke uuringuid ja ökoloogilistes
tingimustest kasvatamist, jõudsid meie aednikud naistepuna liigini, mis oli kõrge aktiivainete sisaldusega ja vastupidav haigustele. Niiviisi aidati luua suurepärane kollaste õielehtedega taim, mille õisi kasutatakse ka selle õli valmistamisel.

Koostis: naistepunaekstrakt ja päevalilleõli

 

 

Kasutamine: See õli on väga rahustava toimega massaaziõli ja pehmendab ning toidab nahka. Beebide nahka määrides parandab mähkemhaudumusi ja on rahustava toimega. Efektiivselt aitab see õli ka parandada põletustest tekkinud haavu. Enne päevitamist seda kasutada ei tohi, aga päikesepõletuste raviks aitab see suurepäraselt.
Määrida eelnevalt veega niisutatud nahale, kuna siis imendub õli paremini!

 

 

 

 

 

A.Vogel Apiforce N30 (mesilasemapiima kapslid) 

 

 

A.Vogeli Mesilasemapiima kapslid on valmistatud vaid värskest

 

mesilasemapiimast, mis pärineb kontrollitud mahetalude mesinike

 

mesilastelt. Vogeli Apiforce ei sisalda antibiootikume.

 

 

Koostis: sojaõli, zelatiin, mesilasemapiim (GeleRoyale), taimeõli,

 

paakumisvastane aine (amorfne ränidioksiid), glaseeraine

 

(meevaha), sojaletsitiin,

 

 

1 kapsel sisaldab 200mg mesilasemapiima

 

 

Mesilasemapiima on traditsiooniliselt kasutatud ammustest aegadest elujõudu ja nahka parendava vahendina. Tänu oma erilisele koostisele on mesilasemapiim abistav nõrkuse, väsimuse, isutuse korral!

 

KASUTAMINE

Endokriinnäärmete töö normaliserimine

Akne ravis

Suurendab elujõudu

Noorendab organismi

Läkaköha

Astma

Isutus, nõrkus, kaalulangus

Vähieelne seisund, kasvajad

Naha hooldus

Seedehäired

Teadlased on palju pühendanud aega mesilasemapiima uuringutele. Mesinikud püüavad oma toodetud produkti puhtust ja täiuslikku kvaliteeti pidevalt igati täiustada. See tõestab, et tänapäeval me vajame turvalist naturaalset toonikut, kuhu poleks lisatud sünteetilisi lisandeid ega kemikaale. Keegi ei teagi täpselt, kuidas mesilased toodavad oma naturaalset unikaalset toodangut. Looduse poolt on antud mesilastele vajalik instinkt, valmistada loodusest korjatud värskest taimsest materjalist kompleksne substant.

Nende toodang tõestab seda, et õtoit peab olema organismile tervendajaks ja vastupidi, ainult iga organismi tervendav aine saab olla kehale toiduksö

Praktikas on tõestatud, et mesilasema piim toimib tooniku ja tervendajana väga erinevate vaevuste ja sümptomite puhul.

Toime

Mesilasema piimal on väga soodne ja tervistav toime endokriinsüsteemile ja näärmete tööle. See tõestab vajadust pöörata tähelepanu, uurida ja kasutada mesilasemapiima ning selle toimet tulevikus üha rohkem ja rohkem.

Proffessor Belvefer Pariisist viis läbi aastatepikkuse uuringu mesilasemapiima tootmisest. Tuli ilmsiks, et mesilasema on võimeline munema aastas 300 000 kuni 450 000 muna, kuna toitub ka ise mesilasemapiimast. Seda toitvat kompleksi ei suuda Maal asendada ükski teine produkt.

Uuringud on näidanud, et mesilasemapiim mitte üksnes ei suurenda inimese elujõudu, normaliseerides endokriinnäärmete tööd, vaid aitavad ka läkaköha ja astma puhul, eriti lastel. Täheldati, et halva isu ja nõrga kehaehitusega lapsed kosusid mesilasemapiima kasutades kiiresti, neil taastus söögiisu. Samuti saab mesilasemapiimast kasu bronhiidi, migreeni, mao ja sapipõie vaevuste puhul ning ka seedehäirete, närvihäirete ja rasvumise puhul nõrga endokriinnäärmete funktsiooni korral.

Vähieelses seisundis patsientidele on mesilasemapiima tarvitamine toonud leevendust ja ka paranemist.

Mesilasema piim on väga kasulik nahale, võttes seda sisse ja määrides peale või masseerides. Samuti võib mesilasemapiima segada vee ja meega massaazi tarbeks.

Paljud inimesed on küsinud mesilasema piima hinda, kuid tegelikult sellel polegi hinda, see on väga väärtuslik, hindamatu produkt. Mesilasemapiima, mis on väga eriline toitev vedelik, korjatakse töömesilaste poolt nendesse rakkudesse, millest valmivad emased mesilased.

Annustamine

1 kapsel päevas enne magama minekut

Bioforce toote Apiforce koostisained

Mesilasemapiima kapslid on valmistatud ökoloogiliselt puhtast, täisväärtuslikust värskest mesilasemapiimast.

Sojaõli, zelatiin, mesilasema piim, sojaletsitiin, taimeõli, E901 meevaha, paakumisvastane aine (E551amorfne ränidioksiid).

1 kapsel sisaldab 200mg mesilasema piima.

 

 

 

Looduse annid on kingitus inimkonnale. Teadlikkus inimese seostest keskkonnaga on kõigi A.Vogeli toodete valmistamise alus.

Alfred Vogel oli veendunud, et looduse jõud on ülimalt oluline kõigile, olgu nad haiged või terved. Bioforce’i kontsern on võtnud endale ülesandeks selle 20. sajandi ühe peamise loodusravi teerajaja nägemuse jäädvustamise. Eesmärgiks on tema teadmiste ja avastuste säilitamine ja kasutamine ka tulevikus ning antud ajale sobival viisil.
Punane Päevakübar (Echiancea Purpurea) on taim, mis suuresti tänu. Alfred Vogeli kustumatule teadmiste janule ja reisimisele põlisrahvaste juurde on tuntuks saanud ka Euroopas. Punane Päevakübar pärineb pikalt rännakult Siuu-indiaanalste juurde Ameerikas.

 

 
 
 
 
 

WELEDA Rhinodoron (netokogus 20 ml)

WELEDA Rhinodoron on sobilik nina limaskesta niisutamiseks, puhastamiseks ja igapäevaseks hoolduseks. Kasutamine: täiskasvanud ja lapsed alates 6. eluaastast: 2-6 korda päevas 1-2 pihustust kummasegi ninasõõrmesse. 

Imikud ja lapsed kuni 6. eluaastani: 2-6 korda päevas 1 pihustus kummasegi ninasõõrmesse. Aloest tingitud ülitundlikuse korral lahust mitte kasutada. Toode on ilma sünteetiliste värvi-, lõhna- ja säilitusaineteta.

Koostis:
1g sisaldab - 5mg natriumkloriidi, 5mg kaaliumkloriidi, aloe geeli.

 

 

 

 

 

 

 

BEEBI FÜSIOLOOGLINE LAHUS NINA JA SILMADE PUHASTAMISEKS

 

1 AMPULL 0,13EUR/2,-EEK

 

 

 Toode on asendamatu abivahend beebide ja

 

väikelaste nohu korral, niisutab

 

nina-limaskestasid,

 

eemaldab sekreedi ja muudab hingamise

 

kergemaks,

 

puhastab laugusid. Lahus on hermeetiliselt

 

suletud

 

ampullis,
sisaldab 0,9% naatriumkloriidi ja steriliseeritud

 

 vett.

 

Pärast avamist saab ampulli uuesti sulgeda, mis

 

tagab toote puhtuse ja ökonoomse kasutamise.

 

Soovitatakse ka täiskasvanutele.

Kasutamine: Nohu või ummistunud nina korral

 

tilgutada 1-3 tilka lahust beebile ninna. Silmade

 

puhastamiseks niisutage vatt lahust ning

 

puhastage

 

õrnalt. Avatud ampull tuleb ära kasutada

 

24 tunni

 

jooksul!

 

  

 

  

 

  

 

Weleda Venadoron (netokogus 100 ml) 9,40EUR/147,07EEK

 

 


 

Weleda Venadoron on kiiresti nahakudedesse imenduv rasvavaba geel, mis  tekitab kohest värskustunnet jalgades.  Geel avaldab veresoontele pinguldavat mõju ja virgutab vereringet. 

Jalgade kergus-ja värskustunde saavutamiseks määrida neid hommikuti ja õhtuti. Geel on sobilik neile, kes peavad palju seisma, istuma või kõndima ning samuti tursunud säärte korral näit.raseduse ajal. 

Kasutamine: 1-2 korda päevas määrida geeliga jalgu kergelt siluvate südame suunas tehtavate liigutusteda, võimalusel tõsta jalad pärast geelitamist  mõneks ajaks üles. Enne kasutamist loksutada !

 


Koostis: mägiarnika, laukapuu, võhumõõga, takjajuure, sidruni ja nõiapuu vee-alkoholi tõmmis, vasksulfaat, glütseriin, ksantaan, viinakivi, naatriumsilikaat, piiritus, eeterlikud õlid.

 

Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna -ja säilitusaineid.  Parim enne vt. pkendilt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELEDA Igemepalsam (netokogus 30 ml) 5,24EUR/81,99EEK

 


WELEDA Igemepalsam on parodontoosi vältimiseks ja sobilik tundlikele igemetele. Aitab ära hoida igeme põletikke ja veritsemist, tugevdab suuõõne kudesid. Igemed ja limaskestad võivad muutuda proteeside või hambaklambrite kandmisel hellaks ja tundlikuks, kandes igemepalsamit probleemsele piirkonnale suuõõnes annab palsam leevendust ja ravib. 

Kasutamine: määrida palsamit igemetele 1-3 korda päevas, masseerida ja lasta mõjuda. Mitte loputada. Palsam ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna – ja säilitusaineid.

Koostis:
10g sisaldab – 0,14g tõmmist mürrist, 1,625g alkoholiga tõmmist varemerohust ja hobukastanikoorest, 0,1,8g ekstrakti rataniajuurest, 1g glütseroliga tõmmist salveist, D19, hõbenitriid, D19, 0,1g kiseriidi (looduslik magneesiumsulfaat), destilleeritud vett, naatriumalginaat, naatriumhüdroksiid, looduslikud eeterliku õlid (eukalüpt, lavendel, piparmünt, aniis, salvei).

 

 

 

 

  

 

  

 

IIRISE JUUR NÄRIMISEKS

 

VAHEND HAMBATULEKU VAEVUSTE KORRAL

 

 

 

Kood: POP00064010   Hind: 12,21EUR/191,04EEK

 

Mujal Euroopas on iirisejuur juba aastasadu kasutusel ja kiidetud. Lasta lapsel elastset juurt närida. Ei tule tükke ega kilde välja. Hügieeniline. Piisab paarist minutist närimisest, et leevendavad omadused iirise juurest väljuksid. Ärge pange lapsele paela ümber kaela, vaid andke see talle lihtsalt kätte. Pärast närimist kuivatage juur toatemperatuuril. Määrdunud juurt võib paariks minutiks keevasse vette panna. Hoida jahedas 10-20C. Säilib kuni 2 aastat. Pärit Saksamaalt. Soovitame kinnitada kannikesejuur lutiketi otsa, nii ei kao ta ära ning on vajadusel lapsel käepärast võtta.

 

 
 
  

Weleda beebi kõhuõli 50ml  9,78EUR/153,03EEK

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beebi kõhuõli on mõeldud kõhu lõdvestavaks massaažiks. Õliga tehtud õrn kõhumassaaž väldib soolegaaside teket.

Soojenda peopesas väike kogus õli ja silita õliste kätega lapse kõhtu päripäeva ümber naba. Õli on dermatoloogiliselt testitud.

Koostis: magusamandliõli, eeterlike õlide segu (majoraan, Rooma kummel, kardemon).

 

  

 

  

 

  

 

Linaõli Green Nature 8,44EUR/132,-

 

Üldiseks nahahoolduseks

 

 

 

 • Desinfitseeriva ja puhastava toimega.
 • Sisaldab rikkalikult Omega 3 rasvhapet, 52-63 % alfa linoolhapet (C18:3 n-3).
 • Leevendab seedimisprotsesse kõhu masseerimisel.
 • Massaazhiõli.

  

 

 

  

 

  

 

Magusa mandli õli Green Nature 6,84EUR/107,-EEK

 

Beebidele, eriti õrnale nahale

 

 

 

 • Kuiva nahka pehmendav ja tugevdav.
 • Sisaldab A, D ja E vitamiini.
 • Hea kasutada imikutele massaazhiõliks, aitab kõhugaaside vastu.
 • Kasutada rindadel ja kätel olevate pakatiste korral.
 • Sobib ka väikelastele ja õrnale nahale.
 • Massaazhiõli.
 • Aitab välise sügeluse, ärritusnähtude, kiheluse, ekseemi, venitusarmide, pragulise naha ja kõõma korral.

  

 

 

 

 

 

 

A.Vogel PO HO inhallatsiooniõli 7,47EUR/117,-

 

 

Külmetushaigused
Hingamisteede haigused
Stress ja lihaspinged 
Inhaleerimislahuse
Nohupulgana
Vanni- ja leiliveele lisamiseks 
Õlilampides kasutamiseks
Õli sobib ideaalselt kasutamiseks külmetushaiguste korral. Nohu korral võib panna paar tilka taskurätikule või padjapüürile, mis alandab limaskesta turset. Stressi ja lihaspingete korral sobib vanniveele lisamiseks - piparmünt rahustab nahka ja lõdvestab lihaseid. Vanniveele lisada soovitavalt 10 kuni 15 tilka. Hingamisteede probleemide korral on soovitav valmistada inhaleerimislahus õlist. Lisada viis kuni kümme tilka kuumale veele ja hingata auru sisse. Kurgu kuristamiseks tuleb lahustada pooles liitris vees kuni 2 tilka õli. Kuna eeterlikud õlid on väga lenduvad, siis vältida silma sattumist.
Eeterlikud õlid on taimede õlirakkudesse kogunenud sageli tugevasti lõhnavad ja mitmekülgse toimega ained. Eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja aurudena hingamisteede kaudu, selle tulemusena bronhid laienevad, paks lima veeldub ja röga väljaköhimine muutub kergemaks.
Eukalüptiõli on desinfitseeriva ja antiseptilise omadusega ning soodustab hingamisteede avanemist ja vähendab turseid. Piparmündiõli omab rahustavat ja lõdvestavat toimet. Aapteegitill (Foeniculum Vulgare) on vana tuntud ravimtaim, millel on rögalahtistav toime. Kadakamarjaõli tugevdab ja stimuleerib ajutegevust, hea vahend unisuse vastu, lisab teotahet. Puhastav ja antiseptiline, hea hingamisteedekatarride ja külmetushaiguste raviks. Köömen (Carum Carvi) on tuntud oma rahustava toime poolest ja on abiks ka hingamisteede haiguste korral.
On valmistatud ökoloogiliselt kasvatatud taimede puhastest, naturaalsetest eetrlikest õlidest.
 
Koostis: piparmünt, eukalüpt, kadakamari, köömen, apteegitill, linalool, limoneen.
  
Kasutamine:
Inhaleerimiseks: 1-2 tilka 0,5l kuuma vette
Kurgu kuristamiseks: 1 tilk klaasis soojas vees
 
  
Enne inhalaatori kasutamist kindlasti lugeda allolevat kasutusjuhendit!

PO-HO INHALAATOR INHALEERIMISEKS

 

KASUTUSJUHEND

 

Keeda umbes 0,5 liitrit vett  70-ne kraadini. Vala 200ml kuuma vett inhalaatori alumisele osale, mis on umbes pool alumisest anumast. Lisa üks- kaks  tilka  Po-Ho õli vette.

 

Keera ülemine tarvikuosa kindlalt alumise anuma külge.

 

Alusta inhaleerimist asetades suu ja nina inhalaatori avasse! Hinga auru sisse läbi nina 5 minuti jooksul.

 

Selle ajaga enamus eeterlikke õlisid aurustub ning vesi jahtub umbes 50-ne kraadini ja inhaleerimisefekt ei ole enam nii tuntav. Soovitav on korrata seda protseduuri, lisades ühe tilga Po-Ho õli uude 70-ne kraadini  keedetud vette ja jätkata inhaleerimist järgnevad 5 minutit.

 

  

 

PO-HO INHALAATOR 16,94EUR/265,-

 

 

Enne inhalaatori kasutamist kindlasti lugeda allolevat kasutusjuhendit!
PO-HO INHALAATOR INHALEERIMISEKS
KASUTUSJUHEND
Keeda umbes 0,5 liitrit vett  70-ne kraadini. Vala 200ml kuuma vett inhalaatori alumisele osale, mis on umbes pool alumisest anumast. Lisa üks- kaks  tilka  Po-Ho õli vette.
Keera ülemine tarvikuosa kindlalt alumise anuma külge.
Alusta inhaleerimist asetades suu ja nina inhalaatori avasse! Hinga auru sisse läbi nina 5 minuti jooksul.
Selle ajaga enamus eeterlikke õlisid aurustub ning vesi jahtub umbes 50-ne kraadini ja inhaleerimisefekt ei ole enam nii tuntav. Soovitav on korrata seda protseduuri, lisades ühe tilga Po-Ho õli uude 70-ne kraadini  keedetud vette ja jätkata inhaleerimist järgnevad 5 minutit.
Tähelepanu!
Inhaleerimisel hingake ninast sisse ja suust välja.
Inhaleerimiskestvus on 5 - 10 minutit 2 kuni 3 korda päevas.
Po-Ho õli ja teisi eeterlikke õlisid ei tohi tilgutada otse ninna.
Po-Ho õliga või teiste eeterlike õlidega kokkupuutunud kätega ärge puudutage õrna silmaümbrusnahka – ärritab!
Hoiatus!
Mitte ületada Po-Ho õli  kogust.
Kuna tegemist on kuuma veega, siis veendu, et inhalaatori ülemine osa on kindlalt
kinnitatud alumisele osale.
Ettevaatust kuum vesi kõrvetab! Kuuma veega inhalaatorit hoida lastele
kättesaamatus kohas.
  

 

  

 

MICELFLUSS F400 COMPRESSOR RF5 INHALLAATOR 

 

 

Elektriline inhallaator.Kaasa erinevad otsikud.Nina otsik ning suur mask.

 

Lisaks veel komplekti lisatud lastemask.

 

Seade auru hingamiseks - ravimi mahutiga. Seade mõeldud ülemiste hingamisteede haiguste raviks,komplekt ei sisalda ravimit.

 

  

 

220V/230V AC 50 Hz

 

9 LPM
Töötamis rõhk: 0,6 bar

 

Maxi rõhk:1,5 bar
Müratugevus: 50 db
Kaal:1.600 g

 

  

 

  

 

ORS HANERASV 200G 5,50EUR/86,-EEK 

 

 

 

 

100% sulatatud hanerasv. Parima ravim külmetushaiguste puhul. Võta veidi rasva lusikale ja sulata küünlaleegil. Määri rind ja selg ning jalalabad sooja rasvaga ning kata soojalt kinni. Tulemused on üllatavad! Hoida jahedas!

Hoides sügavkülmas,kasutusaeg 3 aastat!! Tavakülmikus kuni karbil märgitud kuupäevani!!
 
 
 

Lihase ja liigese kreem Himalaya 25G 4,16EUR/65,-

 

  

 

Efektiivne seljavalude, lihase venitusest tingitud valude ja liigese valude puhul. Kasutamine : Masseeri õrnalt üle valutava koha 2-3 korda päevas. Järgnev kuuma veega loputamine annab parema tulemuse. Koostis (1g sisaldab): töödeldud Hariliku seesami (Sesamum Indicum) õli 200mg, sinise eukalüpti lehed (Eucalyptus globulus) 50mg, põldmündi lehed (Mentha arvensis) 35mg, rohemündi lehed (Mentha spicata) 30mg, hariliku paprika viljad (Capsicum annum) 2,5mg.
Ayurveda toode. Välispidine. Väldi silma sattumist! Kliiniliselt tõestatud efektiivsus. Hoida jahedas ja kuivas kohas ning kaitsta otseses päikese eest. Mitte hoida külmikus! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Lihase ja liigese kreemi võib küsida ka oma lähedal asuvast apteegist üle Eesti.

 

 

 

  

  

RAVIVILL 50g - kood: lenheil 50 4,67EUR/73,-EEK

 

RAVIVILL 100g - kood: lenheil 100 7,35EUR/115,-EEK

 

 

 

Sobib kasutamiseks põletike ravimisel nii beebi pepul kui ka rinnanibudel (asetada umbes 2 cm paksune villatükk põletikusele kohale. Vill imab higi ja niiskuse nahalt eemale, samas tõmbab endasse ka mürkained. Villas sisalduv lanoliin ravib põletikku), kõrvapõletiku (teha tropp villast ja panna kõrva sisse), bronhiidi (asetada kiht villa rinnale ja alussärk peale, säästab köhasiirupitest), liigesevalude (asetada liigeste peale umbes 2 cm kiht) ja koolikute (kõhule kiht villa ja aluspesuga hoiab kinni) puhul. Villaheie on pärit mahepõllunduslammastelt Saksamaal. Hooldus: mitte pesta! Vill taastab ennast ise paar korda, kui asetada ta päikese kätte üheks päevaks

 

 

 

  

 

Vatt ORO EXTRA 500 gr 6,78EUR/106,-EEK

 

ORO EXTRA 500 gr , kiu- ja tupsuvaba, lindina volditud kilepakendisse,

 

eriti hinnatud hambaarstide poolt

 

 

  

 

 

 

PureLanTM kreem lambarasvast 37g 8,64EUR/135,19EEK

PureLanTM kreem lambarasvast 7g 5,58eur/87,31eek

PureLanTM kreem lambarasvast 1,5g 0,45eur/7,04eek

 

Väga õrn ja kaitseb nibusid ,  ravib ka beebi õrna nakha.

 

Eemaldab nahalt ülearuse niiskuse tekitades sinna kaitsekihi,

 

pehmendab ja kaitseb nahka.

 

Võib määrida nii punetusele,põletusele,ohatistele,kuivale nahale.

 

Väga tõhus külma kaitseks.

 

 • 100 % ultra-pure natural lanolin
 • Ei vaja mahapesemist enne imetamist
 • Saadaval kolm suurust(1,5g 7g  ja 37g)

  

 

  

 

   

 

 
 
 
 
 

 

 

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri