OSTA KOHE    http://www.lapseriided.com/

 

ILUSAD JA TURVALISED SMART MOM KAELAKEED - TEETHING BLING !!!


  Me kõik teame kui palju meeldib beebidele erinevaid asju suhu panna ja selle tõttu on paljud emad loobunud ehete kandmisest. Nüüd see muutub!

Smart Mom ehted on kahe ameeriklasest ema leiutised. Nad panid tähele kuidas lastele meeldivad ema ehted ja tihti soovivad  nad ehteid ka  proovida st. suhu panna. Emad otsustasid valmistada ehte, mis on täiesti turvaline lapsele. Seda ehet võib ema rahumeeli kaelas kanda ning sellest on rõõmu mõlemile!

 Smart Mom ehted on mittetoksilised, ftalaatide, bisfenool A (BPA), Polüvinüülkloriidi (PVC), lateksi ja plii vaba ning tohib pesta ka nõudepesumasinas. Samast materjalist valmistatakse beebidele mõeldud enamus närimislelusid.

 

 

Teething_Bling_Product

 

 

 

Smartmom kaelakee SPICY 230,-/14,70EUR

 

 

Smartmom kaelakee RED APPLE 230,-/14,70EUR

 

 

 

 Smartmom kaelakee TÜRKIIS 230,-/14,70EUR

 

 

 

 

Smartmom kaelakee HELEROOSA 230,-/14,70EUR

 

 

 

Smartmom kaelakee MALACHITE ROHELINE 230,-/14,70EUR

 

 

 

 

 

Smartmom kaelakee JADE 230,-/14,70EUR

 

 

 

 

 

Allermates´i lugu

Kuidas sündis Allermates?

Kui Iris Shamuse poeg oli 10 kuu vanune, siis pähklit proovides muutus ta nahk lillaks. Mõni kuu hiljem, proovides esimest korda muna, muutus ta nahk punaseks. Järgmiseks probleemiks osutus kala. Ja viimaseks lisandusid nimekirja seesamiseemned. Kui ta oli väike, siis tema toitumist oli veel võimalik jälgida, kuid poja kasvades osutus see väga raskeks.

Ühel tema sõpradest, kes käis lasteaias, avaldus tugev allergiline reaktsioon, kui talle pakuti vahepala, mis sisaldas allergeeni.

Sellest juhtumist tekkis kartus, et kui tema poja allergiaprobleeme väljaspool kodu (koolis, laagris, sünnipäevadel jne.) pidevalt ei jälgita, võib juhtuda midagi ohtlikku. Ta püüdis leida midagi sobivat, mis annaks informatsiooni tema poja allergiatest ja samas meelerahu, kui poeg pole tema lähedal. On vist niigi selge, et sellist toodet ta ei leidnud.

Kuna allergiate esinemissagedus on kasvamas ja paljudel tema tuttavatel ning pereliikmetel olid samad probleemid, sai ta aru, et on olemas suur vajadus lapsesõbralike allergiatest hoiatamise toodete osas. Ta otsusats luua tooted, mis mitte ainult ei hoiata laste allergiate eest, vaid, mida lapsed ka hea meelega soovivad kanda. Tooted, mis on lõbusad, värvikirevad ja ka... põnevad. Ta märkas, et enamus lapsi, nagu tema endagi lapsed, võtsid uued tooted ja nende tegelased rõõmuga vastu. Nii sündisdki Nutty ja teised lõbusad tegelased.

Ta on veendunud, et Allermates tegelased ja nende lood meeldivad igas vanuses lastele ning aitavad neid üle olla oma allergiaprobleemidest. Kõige olulisem on see, et need tooted aitavad identifitseerida allergiaprobleeme ja kaitsta allergiaprobleemidega lapsi väljapool kodu ja anda vanematele ja hooldajatele meelerahu.

 

                                               NEWBANDS

 

 

Allermates KÄEVÕRU MAAPÄHKLI ALLERGIA 130,-/8,31EUR

 

 

Allermates KÄEVÕRU MUNA ALLERGIA 130,-/8,31EUR

 

 

Allermates KÄEVÕRU PÄHKLI ALLERGIA 130,-/8,31EUR

 

 

 

Allermates KÄEVÕRU PIIMA ALLERGIA 130,-/8,31EUR

 

 

 

 

Kuidas kasutada Safetytat´i

SafetyTat

Kui te panete lapse käele Safetytat ID tätoveeringu siis kindlasti rääkige lapsele selle vajalikkusest ning mida laps peab tegema kui ta peaks juhuslikult oma vanemad silmist kaotama.

  • Enne kui asetate Safetytat tätoveeringu lapse käele siis veenduge, et lapse nahk on puhas ja kuiv, ei ole päikesekaitsekreemi või muud kreemi.
  • Safetytat tätoveering asetage kohale kus lapsel ei ole kohe kiusatust seda ära tõmmata, näiteks käe välisküljele. Safetytat tätoveeringut saab kasutada vaid korra kuid kui seda ilusasti hoitakse ja ei kisuta siis võib see vabalt vastu pidada mitu päeva, isegi nädalaid.
  • Ettevaatlikult tõmmake SafetyTat kleeps suurema lehe pealt ja asetage nahale, kleepuv osa allpool ning hoidke umbes 20 sekundit.

Te ei saa Safetytat tätoveeringut korduvalt kasutada.

  • Eemaldage ettevaatlikult pealmine osa.
  • Kui tätoveering on asetatud käele siis järgmiseks  kirjutage Safetytat tätoveeringute pakis oleva vastava pliiatsiga vajalik informatsioon.

ParentFavorite_KidApprovedS

 

 

 

 Printsessi komplekt SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Väikestele printsessidele imearmsate piltidega ID tätoveeringud. 6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 

 

Poisi komplekt SAFETY 6TK PAKIS TURVAKLEEPS 167,-/10.68EUR

6-ne poistele mõeldud Safetytat tätoveeringute komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 

 

Tüdruku/Poisi segupakk SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Pakis leidub nii poistele kui tüdrukutele sobivaid tätoveeringuid. Parim pakk kui on peres nii poiss kui tüdruk.6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 

 Erinevate piltidega komplekt SAFETY MULTI PACK 6TK PAKIS TURVAKLEEPS 167,-/10,68EUR

Erinevate lõbusate piltidega Safetytat komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.OLEN KADUNUD,PALUN HELISTA inglis keeles!!

 

 


Spordi teemaline komplekt SAFETY TURVAKLEEPS 6TK PAKIS 167,-/10,68EUR

Lõbusad sporditeemalised tatoveeringud.6-ne komplekt koos spetsiaalse pliiatsiga.HÄDAABI NUMBER inglis keeles!!

 

 

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri