UUDIS!! OSTA KOHE http://www.lapseriided.com/

Võimalus sooritada osa oma ostudest kohe.

Wiona
Mähkmed armastavate vanemate loomingulistele lastele.
Sinule ja minule!

Biomähkmed

Wiona toob turule midagi uut.
Edumeelselt mõtlevatele nõudlikele klientidele.
wiona väliskate on 100%-liselt biolagunev.
Nafta asemel on see tehtud maisitärklisest, selle igal aastal saadavast geneetiliselt muundamata saagist. Teine biolaguneva katte unikaalne omadus on loendamatud mikroskoopiliselt väiksed poorid, mis võimaldavad õhul ringi käia, hoides samas niiskuse mähkmes sees. Värske õhk mähkme ümber on tervisele hea, mistõttu on Wiona väga soovitatav nahaprobleemide korral. Wiona mähe aitab vähendada ka nahaärritusi. Kõik mähkme komponendid on sõltumatu labori poolt testitud ja sertifitseeritud kui dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeensed.

Wiona mähkmete lõige on Eesti emade poolt testitud ning mugavaimaks ja turvliseks nimetatud. Mähkme omapärane lõige on oluline erinevus teiste analoogtoodete ees.

Wiona Mähmete sisu on tehtud tselluloosist, mis on omakorda saadud jätkusuutlike metsade puidust ning valgendatud kloorivabalt.
Selle sametpehme aine imavust on tõstetud spetsiaalse imava ainega (SAP), millele on lisatud teepuuõli.
See hoiab lõhnad mähme sees ning on tugev kaitse viiruste (nt herpese), seente, pärmiseente ja bakterite vastu ning kaitseb nahka rakke tugevdavate ainetega.

Wiona on komposteeruv.
Kliendid, kes panevad oma köögist tuleva prügi kompostihunnikusse või isegi sõnnikuhunnikusse, säästavad wionalt prügikulusid. Üle 2/3ndiku bio-mähkmest koosneb taastuvatest toorainetest ning on seetõttu samaväärselt biolagunev. Ülejäänu on looduslikult neutraalne. Kui värsket mulda sõeluda, siis jäävad need tükid järele. Paljud neist võib eemaldada ka enne seda, kui mähe ära visata. Orgaanilise prügi konteinerisse ei saa seda mähet siiski panna, kuna seda ei võimalda jäätmekäitlusseadused. Kõik mähkmed on loodud väljaheidete jaoks ning nende äraviskamine eeldab erilist kohtlemist, mida sätestavad spetsiifilised seadused, mille eesmärk on edendada orgaaniliste jäätmete käitlemist. Ja see on õigusega nii.


Wiona pakendi taaskasutamine on uus põnev väljakutse.

Wiona öko-mähkmete karp on alternatiiv. Sisaldades 90% ulatuses ümbertöödeldud paberit, on see taaskasutatavate toorainete süsteemi osa, võimaldades taaskasutatud toodet uuesti mitmel põneval moel kasutada.
See on tehtud papist, kuid on siiski piisavalt tugev. Karbi kaas avaneb kahele poole ning mähkmed on sees eraldi kastikestes järjestikuselt organiseeritud. Sellel disainil on selgroogu, kuna iga püksipaar on korralikult süsteemis ja organiseeritud – erinevalt plastikust pakenditest, mis kaotavad oma kuju ning mille sisu liigub seal pärast vabalt ringi. Pärast kasutust mähkmevahetuslaual- karbi tühjenedes, saab sisemist karpi samuti uuesti kasutada, nt kasvõi CD-de hoidmiseks. Iga wiona mähe on volditud eraldi samasse laiusse, kui nende pakend. Sõpradele meeldib Su korrektsus! Kohvrikest aga saab vaadelda kingipakina ja uuskasutada näiteks selleks, et hoida väiksemaid mänguasju ilusasti ühes koos ning soodustada korraharjumusi kasvavates lastes.

Wiona biomähkmed
Kiri karbil kirjeldab hästi, kuidas wiona bio-mähkmed Sinu beebit hellitavad:
Puhtus mis võrdub puhta pesuga ning tunne, mis on õhuline kui liblika puudutus isegi pärast tundidepikkust kasutamist.

Wiona biomähkmed vastavad kõigile ühekordselt kasutatava mähkme nõuetele, kuid loovad uue standardi:
* kasutajasõbralik
* mugavalt liibuv
* kõrge imamisvõime.
* hoiab beebi pepu kuiva.
* tõhus läbitilkumisvastane süsteem
* eriti nahasõbralik
* neljas suuruses.

Wiona mähkmed MINI 48 tk. 3 - 6 kg 299.- VIIMASED 6TK

Wiona mähkmed MIDI 48 tk. 4 - 9 kg 310.- VIIMASED 3TK

 

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri