RIIDEST ÖKO MÄHKMETE PESEMINE JA LOPUTAMINE

UUDIS!! OSTA KOHE http://www.lapseriided.com/

 

Võimalus sooritada osa oma ostudest kohe.

 

 

MÄHKMETE PESEMINE JA LOPUTAMINE

 

 

PESUKOTT

Suur 90x90cm -  kood: dis 251190  Hind: 98,00   Mähkmete ja teiste riiete pesuks kasuta pesukotti. Nii ei lähe paelad sassi, krõpskinnitus ei takerdu teiste asjade külge ja ka aluspesu peab kauem vastu. 

pesukott.jpg

 

  

 

DISANA LANOLIIN - 200ml

200 ml - kood: dis 261008   Hind: 90,00

Ühikuhind: 450,00/1liiter

 

Kasutatakse villaste esemete pesuloputuseks. Annab villale tagasi tema loomuliku rasvasisalduse ja mõjub hooldavalt. Kasutada merino villast tekkide, magamiskottide ja villaste mähkmepükste juurde. Pärast lanoliini lisamist on villased esemed veekindlamad, mustusttõrjuvad ja pehmed. Ei ole testitud loomade peal, lõhna- ja säilitusainetevaba. Kasutada umbes 3-4 pesu järel.

 

Juhend: Enne kasutamist loksutada. Mähkmete pesul 1 l vee kohta 2 spl. lanoliini. Kampsunite, tekkide ja vanutatud villast riiete puhul 1 l vett, 1 tl lanoliini. Pange pigem vähem kui liiga palju, kuna muidu võib tekkida oht, et riie muutub liiga rasvaseks

 

  

 

 

 Disana villašampoon 200ml 90,-

 

 

 

Sobib villaste ja siidiste esemete ning pestavate lambanahkade pesuks, kontsentraat. Valmistatud panamakooreekstraktist.

Pesumasinas: 15 ml (1spl) Disana pesuainet ühe pesumasinatäie  pesu kohta.

 

Käsipesu: 5 ml (1 tl) / 4 liitri vee kohta (20-25C).

 

Pesusid mitte väänata, hõõruda ja leotada, vaid kergelt muljuda ja kohe veest välja võtta ja loputada. Sobib siidi, angoora, kašmiiri, meriino ja teiste villade pesuks, aga ka meditsiiniliselt pargitud lambanahkade pesuks. Ei ole testitud loomade peal, lõhna- ja säilitusainetevaba, naha- ja keskkonnasõbralik.

 

Ühikuhind 425,00 EEK/1L

 

 

  

 

  

 

 

 

 

Mio Fresh hoolduspulber mähkmetele 1kg 113.-
Kaubamärk:  BAMBINO

 

Mio Fresh on esimene kasutajasõbralik mähkmehooldusvahend. Selle antibakteriaalne toime puhastab, värskendab ja annab hea lõhna mähkmetele peale pesu. Ei pea leotama ega keetma. Lisa supilusikatäis Mio Fresh'i pesupulbrile ja teie mähkmed saavad puhtaks ilma suurema vaevata.
See ainulaadne toode on biolagundatav, loodussõbralik. Erinevalt tavalistest mähkmehooldusvahenditest ei sisalda Mio Fresh ensüüme, sünteetilisi lõhnaineid ega kloori sisaldavat valgendit.

 

 

 

 

Mio Care pesupulber 1kg 113.-
Kaubamärk BAMBINO

 

Mio Care pesupulber on väga tõhus pesemaks teie beebi mähkmeid ja riideid. See on hell beebi nahale ja ei tekita allergiat. On ensüümide ja fosfaadivaba ning lõhnaineteta.
Mio Care pesupulber on teie lapse tarvikute jaoks ökonoomsem kui paljud juhtivad pesupulbrimargid. Pesupulber on aktiivne ka madalatel temperatuuridel.
See on täiesti biolagunev ja vastab kõrgematele standarditele kui EL ette näeb ega sisalda kloorvalgendit, mistõttu pole keskkonnale kahjulik.
Mio Care pesupulbrit ei ole katsetatud loomade peal.

 

 

 

 

 

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri