TOOTED VÄLJAS KA,VÕIMALUS ESITADA TELLIMUS OTSE NING MAKSTA KOHE: http://www.lapseriided.com/index.php?kat=301

 

 

ORTOPEEDILISED JALANÕUD

Terve jalalaba on täiuslik toetumise ning liikumise “tööriist”, millel on väga suur mõju meie organismi mitmetele funktsioonidele.
Seepärast ilmneb igasugune jalalaba talitluse häire viivitamatult kõigis organismi vastastikku seotud süsteemides. Teie jalad on teie tervise peegel. Jalad on “süüdi” hüpertoonia ja ateroskleroosi, suhkruhaiguse, südame-veresoonkonna- ja muude haiguste tekkes.
Iidne inimene käis palja jalaga. Jalatsid andsid võimaluse kiiremini liikuda, kuid vastutasuks on näiteks lampjalgsus.
Kauplusest ostetud standardjalatsid ei võta arvesse inimese eripära. Just seetõttu jalatsid deformeeruvad, tekivad lääpas kontsad ning mitmed muud defektid.
Jalalaba probleem muutub eriti aktuaalseks spordiga tegelemisel, sest siis on tegemist tavalisest tunduvalt suuremate koormustega.

Lamppöid, nagu ka tühi autokumm, et ole võimeline täies ulatuses oma funktsioone täitma. Jalad väsivad kiiresti ja valutavad ka pärast lühikest jalutuskäiku. Teravad valud tekivad tavaliselt olematu pöiavõlvi ja säärelihaste piirkonnas. Autojuhid teavad, et katkise kummiga sõit ei ole mitte üksnes ebatõhus, vaid läheb ka väga kalliks maksma. Nii mõjub ka käimine “lamedal” pöial kogu luustiku-lihassüsteemile halvasti. Selgroo asend on otseses sõltuvuses jalalabast. Jalalaba deformatsioon tähendab luustiku-lihassüsteemi muudatusi. Lampjalgsusega kaasnevad põlve- ja puusaliigeste ülekoormus, selgroo kõverdumine ja kogu luustiku ning lihaste haigestumine. Elastne anatoomiline sisetald-tallatugi hoiab jalalaba õiges asendis. Individuaalne tallatugi kindlustab kogu luustiku- ja lihassüsteemi õige ja tervisliku asendi ning aitab “meelde jätta” õige kehahoid. Seepärast on tähtis, et korrigeerivad sisetallad oleksid valmistatud individuaalselt – konkreetsete anatoomiliste iseärasuste järgi. Ortopeediline tallatugi peatab lampjalgsuse edasiarenemise ning vabastab valust käimisel. Jalgade eest tuleb hoolitseda. Lampjalgsuse profülaktika seisneb jalalaba lihaste tugevdamises soojade vannide, massaaži ja võimlemisega. Head harjutused on käimine kandadel, pöidadel, jalalaba välisküljel, pallide ja rullide veeretamine, väikeste esemete haaramine varvastega. Vastunäidustatud on pidev pehmete jalatsite (ketsid või sandaalid) kandmine, samuti ei tohi kanda pidevalt ülikõrgete kontsadega mudeljalatseid. Konts kahtlemata tugevdab pöiavõlvi tõhusust, kuid ülepingutamine on ohtlik. Kontsa mõistlik kõrgus on 3–5 cm, mitte rohkem. Lampjalgsus on tsivilisatsiooni hind. Vähemalt saabuva puhkuse ajal ärge jätke kasutamata juhust käia paljajalu, seda mitte üksnes korteris, vaid ka liival ja kividel mererannas ning käbidel männimetsas.

 

JALA PROBLEEMID

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ноги и здоровье

Человеческий организм - очень сложная и вместе с тем совершенная система, в которой каждую секунду происходит множество функций и процессов, взаимозависимых и взаимосвязанных между собой. Поэтому, когда какая-либо часть этой системы перестаёт выполнять свои функции, то немедленный ущерб наносится всей системе. Наша стопа - совершенный "инструмент" для опоры и передвижения, оказывающий большое влияние на многие другие функции нашего организма. Наши ступни - зеркало Нашего здоровья. Такие болезни как артрит, диабет, нервные расстройства и расстройства циркуляции крови, различные патологии позвоночника могут проявиться своими начальными симптомами в ступнях, то есть болезнь ступней может быть первым признаком или причиной более серьёзных медицинских проблем. Первобытные люди ходили босиком, прогресс обул человека, позволил ему передвигаться быстрее, породив вместе с тем проблемы стопы. Каждый человек не похож на другого, у Нас – разный рост, вес, походка, и стандартная, приобретаемая в магазине обувь не может учитывать Нашу индивидуальность. Задача этого сайта - используя самые последние достижения ортопедии и подиатрии (подиатрия - область медицины, посвященная здоровью стопы), помочь решить Ваши индивидуальные проблемы.

 

 

PAPAYA-Ortopeedilised jalanõud lastele Iisraeli firmalt Papaya.

Anatoomilise sisetallaga ja tugevdatud kannaosaga laste jalatsid.
Jalanõud Papaya liigitatakse klassi "LUX" materjali ja kvaliteedi poolest,mis
on välja arendatud Iisraeli disainerite poolt.
See jalanõu on väiksele lapsele väga atraktiivne ning ülimalt mugav jalas.
 
Materjalidest kasutatakse naturaalset nahka ja riiet.Sisetallad on tehtud ortopeedilise
kujuga.Materjalid lasevad väiksele jalal kenasti hingata ning jalg ei hakka seal sees higistama ka kinnises jalanõus.
 
Papaya jalanõud omavad sertifikaate nii Iisraeli,Euroopa kui Ameerika instituutide poolt.
 
 

 

Обувь PAPAYA относится к классу «люкс». Т.е. материалы и качество исполнения, - безупречны, но самое главное, - это полёт фантазии и чувство стиля израильских дизайнеров. К такой обуви любой малыш будет относиться как к живой игрушке, а подросток чувствовать себя самым, самым, самым…

В материалах PAPAYA используется натуральная кожа и ткани, технология моделирования сочетает супинаторную основу, ортопедические прослойки, жесткий задник, естественную вентиляцию при которой ножка малыша «дышит» даже в закрытой обуви.

Обувь марки PAPAYA сертифицирована израильским, европейским и американским институтами стандартов. Для реализации в Украине также получены все необходимые сертификаты соответствия по качеству и гигиене.


 

 

 

5 секретов здоровья от «Papaya»

 

гибкость

 

мягкость

 

стабильность

 

устойчивость

 

анатомичность

       
мягкая, лекгая и гибкая подошва   высококачественная натуральная кожа, мягкая нескользящая стелька   ударопрочная гибкая, протекторная подошва, прочная пятка   материалы, "запоминающие"  форму ножки для максимальной устойчивости   супинированная анатомическая латексная стелька

 

 DAWID ORTOPEEDILISED JALANÕUD LASTELE:

Jalatsid on valmistatud naturaalsest nahast ja omavad vajalikke tugesid tallavõlvidele. Samuti on lastejalatsitel kõrge kanna kapi osa, mis omab erilist tähtsust väikelapse puhul, kes oma esimesi samme astub.

Pealt suletavad krõpsudega.

Dawid firma asutati New Saltis aastal 1990 ning on spetsialiseerunud laste kingade tootmisele  looduslikest materjalidest ning erinevaid mudeleid mis sobivad  erinevatel aastaaegadel kandmiseks.Toodame laste kingi ning  meil on rohkem kui 14 aastat kogemusi. Enamus mudelitel on tõend Kesklabor jalatsitööstuselt Krakowis «Tervislikud jalad».
Tervislikud jalad on märk  headest kingadest, mis tagab lapse nõuetekohast arengu. Mis puututab disaini, tehnoloogiat, materjale ja esteetilist välimust siis märk "Tervislikud Jalad" kinnitab ,et jalatsid vastavad antud nõuetele..

ort_info2.jpg

 

PAKUME LASTELE VASTAVAID JALANÕUSID MIS AITAVAD ENNETADA VÕI RAVIVAD NING LEEVENDAVAD LAMPJALGUSEST VÕI MUUL PÕHJUSEL TEKKINUD VAEGUSI.

Suuruste mõõdud cm(NB!!mõõdetud õmbleja mõõdulindiga,mis erineb joonalua ja muude lintide mõõtudest)

18-13,5cm

19-14cm

20-14,5cm

21-15cm

22-15,5cm

23-16cm

24-16,5cm

25-17cm

26-17,5cm

27-18cm

28-18,5cm

29-19cm

30-19,5cm

31-20cm

32-20,5cm

 

Botased DAWID 19 sinine, ortopeedilised

Hind: 62.00 EUR
SOODUSHIND! 45.00 EUR 

Jalatsid on valmistatud naturaalsest nahast ja omavad vajalikke tugesid tallavõlvidele. Väiksema kaarega tallavõlvid.Samuti on lastejalatsitel kõrge kanna kapi osa, mis omab erilist tähtsust väikelapse puhul, kes oma esimesi samme astub.

 

 

Papaya 624(10) botas beez /oranziga 50.50eur SOODUSHINNAGA 47.30EUR

 

Ortopeediline botas,kõrgendatud võlviga,tugevdatud kannaga,pealt krõpsudega.

Botased on naturaalsest nahast.

 
SAADAVAL SUURUSED:
26
27
28
29
31
33
34
35
 
  

KIRJUTA TOOTED
NIMI
AADRESS JA INDEKS,Smart Posti puhul automaat kuhu pakk saata
TELEFON
E-MAILI AADRESS
SMART Postikulu 3.49 eur NB!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg !!!
POST 24 AUTOMAADIST-AUTOMAATI 3,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-POSTKONTORISSE 3,99EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
POST 24 AUTOMAADIST-KULLERIGA KÄTTE 5,39EUR NB!!! Saata saab pakki mõõtudega kuni 41x38x64cm!!!
ELS postikulu makstakse paki kätte saamisel otse kullerile EESTI POSTI hinnakirja alusel vastavalt paki kaalule ja regioonile http://www.post.ee/failid/ELS_kmta_EEK.pdf
SMART POST SOOME PAKIAUTOMAATI 14,-eur. NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-POSTKONTORISSE SOOME 15.95eur NB!! Saab saata 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
SMART POST-KULLERIGA KOJU SOOME 20.40eur NB!!! Saab saata kuni 60x36x60cm pakki,max kaal 25kg!!!
PAKK SMARDIGA EUROOPASSE NB!! Võimalik saata 60x36x60cm,max25kg pakki!!!http://www.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri