Väikesed nipid lusikaga toitmiseks.

Lusikast söömine on midagi täiesti uut Teie lapsele.
• kasutage plastmassist ümarate ja pehmete äärtega lusikat
• pakkuge lapsele paar lusikatäit püreed enne piima andmist. Kui laps koheselt lusikast toitu ei võta, proovige veelkord ja nii järjepidevalt iga päev.
• lapse isu võib olla muutlik ja see on täiesti normaalne. Igal söögikorral ei pruugi laps süüa kogu ettenähtud kogust!

 

 

HIPP lastetoidud-usaldusväärne tippkvaliteet.
Parim looduselt, parim loodusele!

Kõik vanemad soovivad oma lapsele parimat: tugevat tervist, head enesetunnet. Kõige selle aluseks on lapse õige igapäevane hooldus ja toitmine. Alguses on iga lapsevanema mõtted seotud valdavalt just imiku toitmisprobleemidega, eriti juhul kui tegemist on esimese lapsega.
Kõige loomulikum, parim ja odavaim toit rinnalapsele on rinnapiim. Rinnaga toitmine avaldab nii emale kui lapsele tugevat positiivset bioloogilist ja emotsionaalset mõju. Rinnapiim kaitseb Teie last võimalike haigust eest, tugevdab immuunsussüsteemi ning väldib võimalikke allergiliste reaktsioonide tekkimist. Kõigest eelnevast lähtudes soovitavad kõik lastetoitude eksperdid võimalikult kaua toit last rinnaga, seda vähemalt 6 esimese elukuu jooksul.
Kui aga emal rinnapiima ei jätku või mingil muul põhjusel ei ole last võimalik rinnaga toita,on abiks HIPP piimasegud.
Firma HIPP kuulub Euroopa juhtivamate imiku-ja lastetoitude tootjate hulka. HIPP lastetoidud on ennast õigustanud miljonites peredes juba üle 100 aasta.

Ökoloogiline puhtus.
HIPP tooteid eristab teistest lastetoitudest markeering "BIO". Selle märgiga tooted on valmistatud ökoloogiliselt puhaste talupidamisettevõtete kaasabil. Austrias tegutseb talupidajate ühing, mis kasvatab toorainet puhaste ehk bioloogiliste toitude valmistajatele.

Range kontroll.
HIPP imikutoit on rangelt kontrollitud alates tooraine kasvukohaks olevast mullapinnast kuni valmistoodanguni välja. Üle 260 inspektori kontrollivad tooraine vastavust kvaliteedinõuetele. Sama range kontrolli läbib ka valmistoodang.
Kõik HIPP kaubamärki kandvad tooted valmistatakse konservantideta, ei lisata lõhna-ega värvaineid.
Tänu tooraine esmaklassilisele töötlusele säilivad juurviljade, puuviljade ja marjade loomulik maitse ja lõhn ka valmistootel.
Enamus HIPP tooteid on valmistatud kristallsuhkruta. Küll aga sisaldavad tooted naturaalseid süsivesikuid (loomulik magusus puuviljadest). Pidev hammaste ja igemete kokkupuude mahla-ja piimaga ohutab Teie lapse hambaid. Soovitame toitmise ajal hoida ise pudelit, mitte jätta last pudeliga üksi ja mitte kasutada lutipudelit last rahustava vahendina.

Suur valik.
Firma HIPP poolt pakutavate lastetoitude valik on väga suur, ligikaudu 160 nimetust.Toodete hulgast leiab iga üks oma lapsele sobiva.
Parimad puuviljad Teie lapsele-ökoloogiliselt puhtad puuviljad.
Ökoloogiliselt puhtas põllumajanduses kasutusel olevad meetodid võimaldavad kontrollida firma HIPP poolt puuviljapüreede valmistamisel kasutatavaid puuvilju alates puude õitsemisest. Viljapuude sortide valikul arvestatakse, et viimased oleksid mahedamaitselised ja madala happesusega.
Liha on oluline valgu ja rauaallikas. Liha valikul on HIPP meetodid unikaalsed. Suurt tähelepanu pööratakse just kariloomade toitumisele. Kasutatakse ainult kontsentreeritud sööta ja eesmärgiks ei ole loomade kaalu suurendamine lühikese ajaga. Vasikad saavad alguses piima, hiljem kuiva sööta (heina).
Loomad kasvavad tõsi küll aeglasemalt kuid nii saadakse kvaliteetne liha, mis on suure rauasisaldusega. Samas garanteeritakse, et liha ei sisalda aineid, millega tavaliselt suurendatakse kunstlikult loomade eluskaalu. Maksimaalse garantii annab lihale laboratoorne kontroll, kus kasutatakse kõige kaasaegsemaid meetodeid.

HIPP mõtleb ka emadele.
Regulaarne ja järjepidev imetamine tagab vajaliku koguse piima erituse.Vajadusel paluge abi oma arstilt kes annab vajalikku nõu, kuidas rinnaga toitmisega edukalt toime tulla!
Imetavatele emadele pakub HIPP teejooke, mis sisaldades vitamiine, rauaühendeid ergutavad rinnapiima teket.
Rasedate tee on rikastatud rasedatele tähtsate vitamiinide ja mineraalainetega!

 

Enimlevinud küsimused/vastused HIPP lastetoitude kohta.

Millistest juhtnööridest juhindutakse HIPP lastetoitude valmistamisel?

• Austria Lastetoitlustuse komisjoni juhtnööridest;
• Euroopa Pediaatrilise Gastroenteroloogia ja Toitumise Ühingu (ESPGAN) juhtnööridest;
• Dortmundis asuva Toitlustusinstituudi teaduslikest uuringutest.

Kas mahlad ja puuviljad kuuluvad täiendava toidusedeli või toidu lisaainete hulka?
Võõrutustoidu hulka kuuluvad kõik imikutoidud, välja arvatud rinnapiim ja pudelitoit.

Kas terve imik vajab joogiks midagi muud?
Kuni imik saab rinnapiima, ei ole täiendav vedeliku andmine reeglina vajalik. Sel ajal on tervele imikule vaja anda juua vaid janu kustutamiseks. Kui aga imik saab jämedakoelise struktuuriga toitu, on täiendava vedelikoguse andmine vajalik.

Arvestamata ema subjektiivset arvamust selle kohta, et tema laps ei saa piisavalt kõhtu täis, millised objektiivsed eeltingimused on olemas HiPP Pre asendamiseks HiPP 1-ga?
Kui imik joob normaalsest rohkem HiPP Pre'd. Siis saate Te väita, et ta ei saa piisavalt toitu ning me soovitame Teil HiPP Pre asendada HiPP 1-ga.

Kas HiPP Pre võib asendada HiPP 1-ga, kui imik kannatab sagedaste röhatuste all?
Võrreldes HiPP Prega on HiPP 1 konsistentsem toit ning seda võib soovitada imiku sagedase röhitsemise korral.

Kas võib koostise erinevuse põhjal nimetada HiPP Pred "täielikult kohandatud imikuseguks ja HiPP 1 "osaliselt kohandatud esmaseks seguks"?
Vastavalt ESPGANi resolutsioonile ei saa me imikusegu käsitleda rinnapiimaga analoogsena. Kohandatuse määr on määratud valguliste komponentide (eelkõige kaseiini) suhtega. Kui valgu osa imikusegus on vähemalt 50%, nimetatakse seda segu kohandatud valguga seguks.
HiPP Pre ja HiPP 1 korral on see suhe 60 : 40 ning seetõttu on need kaks piimasegu kohandatud valguga segud.
HiPP'i varajaste porgandite püreed soovitatakse võõrutustoiduna suure allergiariskiga imikutele. Paljud emad suhtuvad sellesse tootesse kartusega. Nad usuvad, et sellel on suur allergiline toime.
Kõik suure allergiariskiga imikutele soovitatavad tooted on kuumtöödeldud. Seetõttu on nende allergiline toime väga madal ning me võime soovitada HiPP' varajaste porgandite püreed suure allergiariskiga imikutele.

Kas iga vanusegrupi jaoks on olemas reeglid HiPP'i puuviljade ja HiPP'i mahlade päevase maksimaalse koguse kohta?
HiPP puuviljpüreede andmine algab 1-2 teelusika suurusest kogusest. Ühe nädala jooksul suurendatakse seda kogust 125 grammini ning seda antakse imikule hommikuti piimast koosneva söögikorra asemel. Andke seda imikule vastavalt tema isule. Kui imik soovib, laske tal süüa korraga terve purk HiPP puuviljapüreed. HiPP mahlu soovitatakse esimese poolaasta jooksul koguses
umbes 50 ml päevas.

Kas HiPP'i mahlu ja jooke tuleb eelnevalt lahjendada?
Kui Te annate imikule HiPP mahlu või jooke janu kustutamiseks, tuleb neid eelnevalt veega lahjendada vahekorras 1 : 1 (1 : 2) (mineraalvesi, imikuvesi).
Mahla ei ole vaja lahjendada, kui Te lisate mahla pudelitoidule või piimapüree maitsestamiseks või annate pärast komplekssööki (C-vitamiini sisaldus).

Millistel juhtudel Te soovitate esimese täiendava toiduna piima-teraviljapüreed köögiviljapüree või puuviljade asemel?
• Kui imikul on ainevahetusega seotud probleeme (näiteks fruktoosi talumatus)
• Kui imik ei võta kaalus juurde
• Kui imik ei armasta puu- ja köögivilju süüa

Toitlustusprogrammis soovitate Te neljandal elukuul viia toidusedelisse sisse liha. Kuidas seda soovitust õigustada?
Rinnapiimas on rauaühendite sisaldus madal. 4.-5. elukuul suureneb kasvava imiku vajadus rauaühendite järele ning rinnapiim ei suuda seda vajadust katta. Liha sisaldab looduslikke rauaühendeid, mida imik on suuteline lihtsalt omastama ning see tagab parima varustatuse rauaühenditega. Samuti soodustab liha raua kättesaamist köögiviljadest ja teistest toiduainetest.

Neljandal elukuul iseloomustab imiku seedetrakti see, et ensüümsüsteem ei ole täielikult välja arenenud ning lihatoodete seedimine on imikule raskeks koormaks.
Me toodame selle vanuserühma imikutele lihatooteid kooskõlas pediaatrite soovitustega. Tegelik vanus, millal imik hakkab köögivilja-lihasööke sööma, on ligikaudu neljanda kuu lõpp - viienda kuu algus. Selleks ajaks on imiku seedetrakt võimeline lihatooteid omastama.Selle vanuse jaoks ettenähtud HiPP lihasöögid on homogeniseeritud konsistentsiga, mis samuti parandab seeditavust.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HIPP JUURVILJASEGUD

HIPP BIO WARZYWA DKA NIEMOWLĄT PO 4 MIESIĄCU ŻYCIA

HIPP juurviljasegud sisaldavad toitvaid ja bioloogiliselt aktiivseid aineid,mis on oluliseks täienduseks imiku piimatoidule. Harjutage tõhustoidule üleminekut järk-järgult kogust suurendades. Juurviljapüreed sisaldavad lapse seedimist soodustavaid looduslikke kiudaineid. Kõik HIPPpüreed on valmistatud ilma värv- ja säilitusaineteta ning sidusaineteta. Juurviljapüreed on maitsvad ja ei sisalda soola!

Peale 4. elukuud

 

 

 

   

 OSTA KOHE!!! http://www.lapseriided.com/

  

 

Juurvili,125 g  

Juurviljapüree 125g HIPP 0,93eur

  

 

 

 

  

 

 

Porgandipüree kartuliga 125g HIPP 0,93EUR

  

  

  

 

Kõrvitsa-kartulipüree 125G HIPP 0,93EUR

 

 

 

   

  

 Kõrvitsapüree Hipp 4.kuust 125g BIO 0,93EUR

 

 

 Juurviljapüree koorega 125g 4.kuust Hipp 0,93UR

 

Lillkapsapüree kartuliga BIO 125g Hipp 4.kuust 0,93eur

 

 

Beebi esimene kartulipüree BIO 125g 4.kuust  0,93eur

 

 

Beebi esimene Pastinaagipüree BIO 125g 4.kuust 0,93eur

 

 

HIPP JUURVILJASUPID 4.KUUST

HIPP ZUPKA JARZYNOWA - KREM BIO OD 7 MIESIĄCA ŻYCIA

  

  

Porgandisupp riisiga 125g Hipp 0,93EUR

  

 

 

  

  

Juurviljapüreed lihaga

HIPP PIERWSZE DANIA BIO DLA NIEMOWLĄT PO 5 MIESIĄCU ŻYCIA

  

  

 

  

  

Peale 4. elukuud

Jälgite rõõmu ja rahuloluga, kuidas Teie laps areneb. Teatavasti nõuab intensiivne areng olemasoleva menüü täiustamist peale 4.elukuud.

Liha on oluline valguallikas. Samas varustab ta organismi vereloomeks vajaliku rauaga.

Lihatoitude lisamine menüüsse võib osutuda vajalikuks ka rinnapiimatoidul olevatele lastele. Kindlasti peaks enne menüü täiustamist pidama nõu arstiga.

Alustage väikeste kogustega ja alguses võite segada püreesid piimaga (piimaasendaja või rinnapiimaga).

 

Lihapüreed

Kanalihapüree Hipp 125ml 4.kuust 2,01eur

 

 

 

 

Kalkunilihapüree Hipp 125g 4.kuust  2,01eur

 

 

 

Vasikalihapüree Hipp 125ml 4.kuust 2,01eur

 

Liha-juurviljapüreed,190 g,125 g  

 

 

  

 

 

Juurviljapüree lambalihaga BIO HIPP 1,53eur

 

 

 

 

 Porgandi-riisipüree BIO vasikalihaga HIPP 1,54EUR

  

  

 

Porgandipüree kartuli-ja vasikalihaga HIPP 1,54EUR

 

 

 Juurvilja-riisikreem BIO-kanalihaga HIPP 1,54EUR

 

 

Kartul,apteegitill ja küülik HIPP 1,54EUR

  

  

  

  

Kartulipüree lillkapsa ja loomalihaga HIPP 1,54EUR

  

  

 

 

 

 

 

JUURVILJASUPID 6.ELUKUUST LIHAGA

Juurviljasupp kanalihaga 190g Hipp 6.KUUST 1,48EUR

 

  

  

  Spagetti Bolognese 6.kuust Hipp 1,54EUR

  

 

  

Lihapüreed - toit, mis õpetab närima

HIPP PIERWSZE DANIA BIO DLA NIEMOWLĄT PO 5 MIESIĄCU ŻYCIA

 

Alates 8. elukuust

Teie lapses peitub juba palju ettevõtlikkust. Tal on ilmunud esimesed hambad. Nüüd vajab Teie laps toitu, mis õpetaks teda närima st. valmistaks ette üleminekuks täiskasvanute toidumaailma. Selleks perioodiks pakub HIPP tükeldatud toite. Tänu sellisele toidule õpib laps närima ja harjub järk-järgult tahkema toiduga.

Sellise toiduga söötmiseks varuge kannatust, sest laps vajab harjumist!

HIPP lihapüreede valmistamisel kasutatakse orgaanilist looma-, vasika- ja linnuliha. Loomad toituvad oma kasvufaasis ainult taimsest söödast.

Loomadele ei anta teiste loomade liha ega kasvu soodustavaid aineid.

Loomi jälgitakse nende sünnist alates. HIPP imiktoiduks kasutatavat liha ei osteta. Kõik tooraine saadakse oma farmidest.

 

Lihapüreed, 220 g  

Tomati-kartulipüree BIO-kanalihaga HIPP 1,64EUR

  

  

 

Riisi-porgandipüree kalkunilihaga HIPP 1,64EUR

 

Juurviljapüree BIO vasikalihaga HIPP 1,64EUR

 

  

  

  

 

  

 
   

 

 

 

Spargelkapsa risotto küülikuga 220g Hipp

1,64EUR

  

  

  

Tagitelle merekalaga brokoli kooreksatmes 220g Hipp 10.ELUKUUST 1,64EUR

  

  

  

  

Lihapüreed

 

Alates 12. elukuust

Esimesel eluaastal teeb Teie laps oma arengus suure edasimineku.

Seetõttu tuleb täiustada ka lapse edasist toidulauda.

HIPP lastetoidud alates 1 eluaastast on lapse esimeseks sammuks

täiskasvanute toidulaua suunas.Toitudes on suuremad toidutükikesed

ja sisaldavad rohkesti mahedat ja hästiseeditavat liha. HIPP lihapüreed kindlustavad Teie lapse organismi varustamise kõrgväärtusliku valgu ja

loomuliku rauaga.

 

Lihapüreed, 220 g  

Juurvilja-nuudlipüree BIO kanalihaga 1,64EUR

  

  

 

Juurviljapüree kalkunilihaga 1.64EUR

  

  

 

Tomati-nuudlipüree BIO vasikalihaga 1,64EUR/

  

 

  

 

Kartul rohelise oa ja

küülikuga 1,64EUR

  

  

  

Ribbon merekala ja juurvili tomatikastmes 1.64EUR

  

  

Juurviljapüree BIO loomalihaga 220g HIPP 1,64EUR

  

 

 

 

  

  

PUUVILJAPÜREED

  

 

Imiku toidumenüüsse kuuluvad alates

4. elukuust alati puuviljad sisaldades palju

vajalikke vitamiine ja mineraalaineid.

Mahedad HIPP puuvljapüreed on kasulikud

ja väga maitsvad. Püreed on rikastatud

C-vitamiiniga ning nende happesisaldus on

madal vältides haavandite tekkimist

maosooltraktis. Puuviljapüreed garanteerivad

 lapsele vajaliku koguse vitamiine ja tõstavad

 seeläbi organismi kaitsevõimet.

 

 

See roheline märge toote etiketil tähistab seda,et

toote valmistamisel on kasutatud väga väheseid

komponente. Uue komponendi lisamine

toidumenüüsse võiks toimuda nädalaste

vaheaegadega. Selline toitmisplaan aitab välja

selgitada aineid/komponente, mis Teie lapsel

allergilisi reaktsioone võivad esile kutsuda!

 

 


Pirnipüree Williams Christi Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

Beebi esimene õun Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

Banaanipüree 125g Hipp 4.kuust 1,-eur

 

 

 

 

Ploomipüree 125g Hipp 4.kuust 1,-eur

 

 

Puuviljadessert 125g Hipp 4.kuust 1,-eur

 

 

Õuna-musitkapüree Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

 

Kõrvitsa-õunapüree Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

Õunapüree pirniga Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

Õunapüree-banaaniga Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

 

Aprikoosipüree 125g Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

  

  

  

  

Õunapüree metsamarjadega Hipp 125g 1,-eur

 

 

 

Õuna-banaani-virsikupüree Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

 

 

Virsikupüree Hipp 125g 4.kuust 1,-eur

 

 

  

Banaanipüree virsikutega 125g Hipp 4.kuust 1,-eur

 

 

 

Õunapüree-vaarikate, mustikatega 125g Hipp 4.kuust 1,-eur

 

HEAD ÖÖD PIIMAPUDRUD 4.ELUKUUST

 

Peale 4. elukuud võib lapse kunstlikul toitmisel õhtuse piimakorra asendada piimaputrudega. Valmispiimapuder "Head ööd" see on ideaalne lapse söögimenüüs. Toode on valmiskujus tarbimiseks, ei vaja soojendamist. Pudrud on väga maitsvad, toitvad, kergest omastatavad ja sisaldavad organismi elutegevuseks vajalikke toitaineid

  

  

Head Ööd Piimapuder banaanidega 190g Hipp 1,40eur

 

 

 

Head Ööd Piimapuder õuna ja pirniga 190g Hipp 1,40eur

 

 

  

  

  

Head Ööd Piimapuder puuviljadega 190g Hipp 1,40eur

 

 

Head Ööd Piimapuder küpsistega 190g Hipp 1,40eur

 

 

 

 

TERAVILJAPUDRUD 5-6.ELUKUUST

  

 

 

Tänu piimatoidule, imiku lihapüreedele ja piimaputrudele saab Teie laps piisaval hulgal valke. Peale 4. elukuud muutub laps aktiivsemaks, liikuvamaks ja tema organism vajab rohkem energiat. Siinkohal on täisteravilju ja puuvilju sisaldavad pudrud asendamatud. Nad sisaldavad ainult loomulikku magusust puuviljadest ja on toodetud ilma kristallsuhkruta. Teraviljas sisalduvad kiudained reguleerivad imiku seedeprotsessi. HIPP täisteraviljapudrud on täisväärtuslikud ja väga kasulikud lapse tervisele. Nad ei vaja eelnevalt soojendamist, olles seega väga praktilised väljaspool kodu, reisidel jne.

Riisipuder puuviljadega 190g Hipp 5.KUUST 1,40EUR

 

 

Õuna-banaanipüree küpsistega 190g Hipp 5.KUUST 1,40EUR

 

 

 

 

Puuviljapuder 190g Hipp 6.KUUST 1,40EUR

 

 

 

 

Õunapüree teraviljade ja banaaniga 190g Hipp 1,40EUR

 

 

 

 

PUUVILJADUETT 7.ELUKUUST

  

 

HIPP puuviljaduett - erakordne kombinatsioon mahedast jogurtist, kohupiimast hõrgu puuviljapüreega. Püree on meeldivaks vahepalaks nii imikule kui kogu perele. Toode pakub Teile täiesti uudset maitseelamust. Tootest saab imik vajaliku koguse kaltsiumi. HIPP puuviljaduett on säilitatav toatemperatuuril ja seega ideaalne kasutamiseks jalutuskäikudel, reisil. 100% ökokvaliteet rahuldab magusavajaduse tervislikul viisil.

 

 

 

Jogurt puuviljadel(kihiline)160g Hipp 7.KUUST 1,62EUR

  

  

MAGUSTOIDUD JOGURTIGA ALATES 7.ELUKUUST

  

Jogurt maasika ja vaarika püreega 160g Hipp 7.KUUST 1,62EUR

 

 

Jogurt õuna ja mustikapüreega 160g Hipp 7.KUUST 1,62EUR

 

  

 

 

 

 

PIIMAPUDRUPULBRID

  

Peale 4. elukuud võite alustada piimaputrudega. HIPP piimapudrud on väga maitsvad, kergesti seeditavad ja toitvad. Seetõttu sobivad piimapudrud eriti hästi õhtusöögiks. Piimapudrud on kergesti valmistatavad, lisage vaid keedetud vesi ja tervislik ning maitsev eine ongi valmis.

Piimapudrud sisaldavad vajalikke toitaineid kooritud Öko-piimast. Teravili sisaldab eluks vajalikke vitamiine, kaltsiumi, rauda ning joodi.

Piimapudrud alates 8. elukuust sisaldavad krõbedaid tükikesi, mis õpetavad last närima.

Virsiku-aprikoosi piimapudrupulber 250g Hipp 4.KUUST 2,97EUR

 

 

 

 

 

  Hirsipudrupulber 250g Hipp 4.kuust 3,34EUR

 

Tatrapudrupulber piimaga probiootikumidega 250g Hipp 4.kuust 2,97eur

 

 

Head Ööd Õuna/ristiköömne maitseline piimapudrupulber 250g hipp 4.KUUST 2,97EUR

 

Riisipudrupulber BIO 200g Hipp 4.kuust 2,97EUR

 

Tatrapudrupulber puuviljadega 250g Hipp 4.KUUST PIIMATA!! 2,97EUR

 

 

Head Ööd Kaera/õuna piimapudrupulber 250g Hipp 6.KUUST 2,97EUR

  

  

   

 

Tatrapudrupulber puuviljadega 250g Hipp 6.kuust 3,34EUR

 

7-vilja pudrupulber 250g Hipp 6-kuust 3,34EUR

 

 

 

Puuviljad jogurtiga piimapudrupulber 250g Hipp 8.KUUST 2,97EUR

  

  

BEEBIKÜPSISED

Beebiküpsiste valmistamisel on lähtutud

6-8 kuuse imiku erivajadustest erinevate

toitainete osas. Tänu oma kindlale vormile (küpsise kujule) on küpsis lapse väikese käega kergesti haaratav ja tänu oma küllalt tugevale konsistentsile ideaalne sügelevatele igemetele hammaste tuleku faasis. Taassuletav kotike hoiab HIPP beebiküpsised kaua värsked.

Tähelepanu!
Ärge kunagi andke lapsele küpsist kui laps on pikali asendis või kui laps on pideva teiepoolse järelvalveta!

 

Beebikuivik 100g Hipp 6.KUUST  2,20EUR

  

  

  

 

 

Beebiküpsised Hipp 8.KUUST 2,22EUR

 

 

 

Lasteküpsised õunaga Hipp 150g 12.kuust 2,73eur

 

HiPP Hirsipulgad 30g 10.kuust 1,38eur

 

 

 

HiPP Riisivahvlid mustikaga BIO 8.kuust 1,27eur

 

 

 

Beebivesi 1,5L+taara Hipp 1,85EUR

HIPP Beebivesi

 

• kristallpuhas allikavesi
• rangelt kontrollitud
• minimaalse naatriumisisaldusega
• ideaalne imikutoidu valmistamiseks
• gaseerimata
• ei vaja keetmist

 

Hoolitsemaks imiku tervise eest esimestest elupäevadest peale pakub HIPP ökoloogiliselt puhast allikavett, mis on pärit Alpi kõrgmäestikust. Beebivesi on spetsiaalselt ette nähtud imikutoidu valmistamiseks: piimasegud, piimapudrud, teejoogid. Samuti sobib beebivesi HIPP täismahlade lahjendamiseks. HIPP beebivesi on gaseerimata allikavesi, mis sobib ideaalselt imiku tundlikule organismile, kuna sisaldab minimaalses koguses naatriumi. Vähene naatriumisisaldus väldib liigse koormuse teket imiku neerudes.

 

 

ORS 200 porgandi-riisitumm 0,2L+taara Hipp 1,41EUR

Valmistoit imikutele ja väikelastele

peale 4. elukuud stabiliseerimaks

ainevahetust kõhulahtisuse korral.

Ei sisalda laktoosi, guteeni, piimavalku.

ORS-i raviv toime põhineb võimel

optimaalselt tasakaalustada vedeliku, mineraalainete ja kalorite kaotuse.

Tänu ORS 200 ideaalsele porgandite,

riisi, mineraalainete ja kergesti

omastatavate süsivesikute kombinatsioonile

saab organism juba ravi algusfaasis

vajalikud toitained, mis omakorda

soodustavad edaspidist kiiret rehüdratatsiooni

ja lapse organismi ainevahetuse taastumist!

Rinnapiimatoidul olevad imikud ja

kõrgenendatud allergiariskiga imikud

võivad tarvitada ORS-i vaid juhul, kui

nende toidumenüüsse on juba lisatud

porgand või muu lisatoit kui raviarst ei

määra teisiti.

 

 

 

JÄTKUPIIMASEGUD

 

HIPP PRE 300g TELLIMISEL!!

 

Piimal põhinev adapteeritud imiku kuivpiimasegu alates 1. elupäevast

Pre-toidud on vedelad, sisaldavad ainult laktoosi. Imik võib seda juua nii palju kui soovib (toitmine ad libitum). Lisatoiduna kasutamisel on see väga mugav (kombinatsioon rinnaga ja väikelastele mõeldud segudega toitmisest).

- Pakend 500g
Valmistatud ökoloogiliselt puhtast piimast
Sisaldab tauriini ja karnitiini
Kristallsuhkruta

 

 

HIPP 1 300G  TELLIMISEL!!

 

 

Piimal põhinev imiku kuivpiimasegu alates 1. elupäevast

Kooretaolise konsistentsiga, kuna sisaldavad tärklist. Lisaks laktoosile sisaldab HiPP 1 siiski ka gluteenivaba tärklist, mistõttu toote konsistents on rohkem hapukooretaoline ning toitvam.

- Pakend 300g
Valmistatud ökoloogoliselt puhtast piimast
Sisaldab tauriini ja karnitiini
Kristallsuhkruta

 

 

HIPP 1 800G TELLIMISEL!!

 

Piimal põhinev imiku kuivpiimasegu alates 1. elupäevast

Kooretaolise konsistentsiga, kuna sisaldavad tärklist. Lisaks laktoosile sisaldab HiPP 1 siiski ka gluteenivaba tärklist, mistõttu toote konsistents on rohkem hapukooretaoline ning toitvam.

- Pakend 800g
Valmistatud ökoloogoliselt puhtast piimast
Sisaldab tauriini ja karnitiini
Kristallsuhkruta

 

 

 

HIPP 2 300G TELLIMISEL!!

Piimal põhinev jätkupiimasegu alates 5. elukuust.

Jätkupiim HiPP 2 sisaldab rohkem valke ja mineraalaineid kui imikupiim ning on seetõttu sobiv vanemate imikute (alates viiendast elukuust) toitmiseks ajal, kui nad saavad juba võõrutustoitu. Seda toodet võib lapsele anda kuni kolmanda eluaasta lõpuni.

Pakend 300g
Valmistatud ökoloogiliselt puhtast piimast
Kristallsuhkruta

 

 

 

HIPP 2 800G  TELLIMISEL!!

Piimal põhinev jätkupiimasegu alates 5. elukuust.

Jätkupiim HiPP 2 sisaldab rohkem valke ja mineraalaineid kui imikupiim ning on seetõttu sobiv vanemate imikute (alates viiendast elukuust) toitmiseks ajal, kui nad saavad juba võõrutustoitu. Seda toodet võib lapsele anda kuni kolmanda eluaasta lõpuni.

- Pakend 800g
Valmistatud ökoloogiliselt puhtast piimast
Kristallsuhkruta

 

 

 

HIPP 3 alates 10 elukuust 300g  TELLIMISEL!!

Jätkupiim HiPP 3 sisaldab rohkem valke ja mineraalaineid kui imikupiim ning on seetõttu sobiv vanemate imikute (alates 12 elukuust) toitmiseks ajal, kui nad saavad juba võõrutustoitu. Seda toodet võib lapsele anda kuni kolmanda eluaasta lõpuni.
Valmistatud ökoloogiliselt puhtast piimast
Kristallsuhkruta

 

 

 

HIPP 1 SINISES PAKIS BIO TELLIMISEL!!

 

Piimal põhinev imiku kuivpiimasegu alates 1. elupäevast

Kooretaolise konsistentsiga, kuna sisaldavad tärklist. Lisaks laktoosile sisaldab HiPP 1 siiski ka gluteenivaba tärklist, mistõttu toote konsistents on rohkem hapukooretaoline ning toitvam.

- Pakend 300g
Valmistatud ökoloogoliselt puhtast piimast
Sisaldab tauriini ja karnitiini
Kristallsuhkruta

 

HIPP 2 SINISES PAKIS BIO TELLIMISEL

 

Piimal põhinev jätkupiimasegu alates 5. elukuust.

Jätkupiim HiPP 2 sisaldab rohkem valke ja mineraalaineid kui imikupiim ning on seetõttu sobiv vanemate imikute (alates viiendast elukuust) toitmiseks ajal, kui nad saavad juba võõrutustoitu. Seda toodet võib lapsele anda kuni kolmanda eluaasta lõpuni.

- Pakend 300g
Valmistatud ökoloogiliselt puhtast piimast
Kristallsuhkruta

 

  

  

  

  

  

HIPP mahlad ja mahlajoogid

 

Mahedad vitaminiseeritud mahlad on kasulikud imiku piimatoidu

täiustamiseks. Mahlad sisaldavad C-vitamiini, karotiini ja mineraalaineid.

Madala happesuse tõttu on nad sobilikud imiku tundlikule organismile.

Valdav osa HIPP mahlasid on 100% puu-ja juurviljamahlad. Mahlad

sisaldavad ainult naturaalset puuviljasuhkrut. Lapse harjutamist

mahladega on kõige parem alustada nendest mahladest, mille koostisesse

kuulub kuni kaks kergesti omastatavat komponenti.

Peale 4. elukuud

  

Multivitamiinimahl 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

Õuna-viinamarjamahl 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

Õuna-viinamarjamahl 0,5L BIO Hipp+taara 1,96EUR/30,66EEK

 

  

 

Puhas porgandijook BIO 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

Vaarika-õunajook 0,2L Hipp+taara 1,27ERU/19,87EEK

 

 

 

Mahe õunamahl BIO 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

 

Aprikoosijook 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

 

Aprikoosijook BIO 0,5L Hipp +taara 1,96EUR/30,66EEK

 

 

 

 

Pirnimahl 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

Õuna-punaste marjade mahl 0,2L Hipp+taara 1,27EUR/19,87EEK

 

 

 

 

Õuna-punaste marjade mahl 0,5L Hipp+taara 1,96EUR/30,66EEK